Sayfa 213/375 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313 ... SonSon
Arama sonucu : 2998 madde; 1,697 - 1,704 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1. Hocam
    Dolar da cikti.. 5 de iken ile 40 da iken su an dolar bazinda zarar dasin
    Kcaer uzun vade tasinacak bir kagit..
    Kcaer en az 2 sene bende tasumayi dusunuyorum.. demir celigin froto su bence de ama.. su an gercekten hisse uxuz degil bu rasyolarla.. ederinde..

Secimden sonra dolar yukari borsa yukaei kcaer de gider ama ne kadar gider orasi muamma
    Cnku su an yanlardaki cogu lagit 4000 endeks de kcaer en azindan cok asagi gelmedi
     Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ben kocaeri beğeniyorum...sözleşme değişiklikleri ile kendilerine belirledikleri rota muazzam...jes santrali ile birlikte enerji giderleri olmayacağından dolayı net kar marjı direk %10 artar....katma değeri yüksek ürünlerin kar marjı zaten yüksek..bunların da cirodaki payının %70-75 lere varacak olması ile kocaer tam da lokum kıvamına gelecek...ileride tarım ve gıda işine de girerlerse süper olur...

kocaer ileride yüksek temettüler verebilme potansiyeline ulaşabilecek...bu tür hisseleri piyasa çok seviyor...ereğlinin geçen yıllarda 5 tl den 35-40 tl lere kısa sürede çıktığı zamanları hatırlıyorum...bu hissede de öyle bir şey olabilir mi ?? doğrusu bu ihtimali seviyorum...dünyada demir çelik fiyatları da yükseliyor iken bence her şey mümkün...
    SM-G990E cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Bu tahtadaki baskı nedendir bilinmez ama bariz fiyata müdahale var, gibi, kaç gündür aynı hareketler. Tahtalarını arada bir kontrol etmeleri lazım.

Ne yaptığını anlıyorum, gitmeyen hisse moduna sokup ky den hisse kapmak.
    Ancak,
    Uzmanlardan tutun da hiç bilmeyene kadar herkes hikayesi olan ve gelecek vaad eden şirket denince bunu söylüyor.
    Kanımca buralardan hisse bile kaptiriyor.
    Ben de sabır pek yok ama olan kesinlikle (NŞA) kazanacak.kâr sürekli artacak.
    Beni bıktırdı, lanet ettim.
    Ytd
     Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Bu tahtadaki baskı nedendir bilinmez ama bariz fiyata müdahale var, gibi, kaç gündür aynı hareketler. Tahtalarını arada bir kontrol etmeleri lazım.
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Yetti gari, kır artık şu 33'ü gaydırı gubbak cemilem...
    Nurlar içinde yatsın rahmetli Özay Gönlüm.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5. Kcaer günlük grafik güncel görünümü..

Grafikte sıkışma var.Bu hafta karar verip bir yöne sert kırılım gelebilir..Macd pozitif,Fiyat Fibo 0.236 desteginde ve duzeltmede hacimdeki görünüm olumlu.Önemli destek 31.40

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

6.  Alıntı Originally Posted by anifa Yazıyı Oku
    Hocam
    Dolar da cikti.. 5 de iken ile 40 da iken su an dolar bazinda zarar dasin
    Kcaer uzun vade tasinacak bir kagit..
    Kcaer en az 2 sene bende tasumayi dusunuyorum.. demir celigin froto su bence de ama.. su an gercekten hisse uxuz degil bu rasyolarla.. ederinde..

Secimden sonra dolar yukari borsa yukaei kcaer de gider ama ne kadar gider orasi muamma
    Cnku su an yanlardaki cogu lagit 4000 endeks de kcaer en azindan cok asagi gelmedi

SM-G990E cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Doğrudur çok da aşağı inmedi..tam da tahmin ettiğim gibi defansif bir hisse oldu..ben beklentilerini düşündüğümde daha da iyi yerlerde olması gerektiğini düşünüyorum...

657 milyonluk sermaye artık günümüzde neredeyse küçük sermaye grubuna girecek...kademelerde artık çok az lotlar var ..

Katma değeri yüksek ürünlerin payı bu yeni baslanan yatırım ile çok artacak..

Suudi Arabistan'daki projeye artık ürün vermeye başlayacak..bunun ile ilgili bir satış kap inin düşmesi kocaeri coşturmaya yeterdir...

Jes yatırımı ile ilgili süreç devam ediyor ..yatırımın belli bir mesafe katetmesi hisseyi yine coşturacaktir..

Uluslararası konjoktur demir çeliğin degerlenmeye başladığını gösteriyor...buda çok iyi ciro ve çok iyi kar marjları demektir...
    Tüm bu görünen beklentiler bizi umutvar ediyor..tarım ve gıdaya veya liman ve gemi hurda işleri gibi görünmeyen beklentileri saymıyorum bile...
    Her zaman soyluyorum kum saati kocaerin lehine işliyor...zaman ilerledikçe bu beklentiler görünür olacak ve buda hissede talep oluşturacaktır..

www.kocaersteel.com Web sitesi üzerinden iletişim formuna aşağıdaki maili değiştirerek atma kampanyası başlatıldı sosyal medyada.
    Ben attım.
    Aşağıdaki e posta yi hafif değiştirerek gercek isim ve telefon numaran ile senin de destek olmanı rica ediyorum

Yetkili kişi dikkatine ;

Borsada hissenizin ortaklarindanim.

Hisse fiyatının yukselememesi biz küçük yatırımcıyı cok uzuyor.

Az da olsa şirketin hisse geri alımı açıklaması, ve kayda değer miktarda temettü açıklaması hissenin fiyatının artmasına yardımcı olacaktır.

Ricalarimla,

Benim mailim ile n olur deme,hissene sahip çık bi mail de sen at

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Doğrudur çok da aşağı inmedi..tam da tahmin ettiğim gibi defansif bir hisse oldu..ben beklentilerini düşündüğümde daha da iyi yerlerde olması gerektiğini düşünüyorum...

657 milyonluk sermaye artık günümüzde neredeyse küçük sermaye grubuna girecek...kademelerde artık çok az lotlar var ..

Katma değeri yüksek ürünlerin payı bu yeni baslanan yatırım ile çok artacak..

Suudi Arabistan'daki projeye artık ürün vermeye başlayacak..bunun ile ilgili bir satış kap inin düşmesi kocaeri coşturmaya yeterdir...

Jes yatırımı ile ilgili süreç devam ediyor ..yatırımın belli bir mesafe katetmesi hisseyi yine coşturacaktir..

Uluslararası konjoktur demir çeliğin degerlenmeye başladığını gösteriyor...buda çok iyi ciro ve çok iyi kar marjları demektir...
    Tüm bu görünen beklentiler bizi umutvar ediyor..tarım ve gıdaya veya liman ve gemi hurda işleri gibi görünmeyen beklentileri saymıyorum bile...
    Her zaman soyluyorum kum saati kocaerin lehine işliyor...zaman ilerledikçe bu beklentiler görünür olacak ve buda hissede talep oluşturacaktır..
    JES sondaj çalışmalarından olumlu bir haber gelirse istikrarlı bir çıkış olabilir belki yoksa her haber sonrası zıplayıp sonra da geri dönmeye devam eder.
    Şirkette beklentiler çok, dolaşımdaki lot az ve de toplu, daha ne isterler acaba.

İy haftalar.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 213/375 İlkİlk ... 113163203211212213214215223263313 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •