Sayfa 133/376 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183233 ... SonSon
Arama sonucu : 3005 madde; 1,057 - 1,064 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1. Teknik meknik hepsi çöp oldu..neyse...ekranı kapatıp uzaklaşmak..kendimce..herkese bol kazanç

2. patron tahtalarında teknik vs çalışmaz,baştan bu yana bunu yineliyorum..buna dayanarak allahtan 35,5 hafifledim..böyle tahtaların doygunluğunu bulup sat al yapmak en anlamlı strateji gibi..yoksa bekleme/zaman maliyeti kazancı yamultuyor..ytd..

3. https://www.tradingview.com/x/acz8Yx81/

30 dk lık

çöp olan bir şey yok.çok kısa vadede bile yatay desdek dirençlerde çalışmış.

sığda çalışmıyorda sığ olmayanda çokmu çalışıyor.

böyle şok satışlı günlerde ne temel ne teknik bir yere kadar

panik dağıldımı her şey yine rayına girer.

tabi bence.

4.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    https://www.tradingview.com/x/acz8Yx81/

30 dk lık

çöp olan bir şey yok.çok kısa vadede bile yatay desdek dirençlerde çalışmış.

sığda çalışmıyorda sığ olmayanda çokmu çalışıyor.

böyle şok satışlı günlerde ne temel ne teknik bir yere kadar

panik dağıldımı her şey yine rayına girer.

tabi bence.
    Kesinlikle haklısınız, panik anlarında hiçbir şey çalışmaz ama dediğiniz gibi panik dağılınca en büyük yardımcımız referans noktaları, teknik analiz..

5. Teknik analizle ilgili 2 kelam da ben etmek istedim.

Kendi adıma Teknik analizi,hikayesi olan temeli sağlam sirketlerde,uygun alim yerlerini belirlemek için kullanıyorum..

Teknik analiz bu hissede çalışmaz veya çalışıyor gibi söylemler bana doğru gelmiyor.Teknik analizin yaptığı hissedeki önemli destek ve direnc seviyelerini belirlemek.Bu belirlenen seviyeler de destek oldugunda kesinlikle bu destegin aşağısına gitmez veya direnç oldugunda burayı kesinlikle geçemez gibi bir durum anlasilmamali..

Parası olan biri gelir istediğini istediği gibi çizip geçebilir o an için..

Temel analiz için de benzer bir durum var.Mesala bir hisseye bir deger biçiliyor.O değere hisse hemen geliyor mu? Kimi zaman senelerce bekletebiliyor ama sonuç olarak iyi bilancolar açıklamaya devam ettiği sürece bir şekilde fiyat o hedefe zamandan bağımsız ulaşabilmektedir.

Teknik analizde de oluşan formasyonlar veya trendler zamandan bağımsız (bunu kimse bilemez) bir şekilde hedefine götürdüklerini düşünüyorum ama bu süreç uzun yıllarda sürebilmektedir.

Kişisel görüsümdür.Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.Alan da satan da kendi bilir..

6. Bugün piyasa düşerken fazlasıyla eşlik etti ama dönüşte hiç eşlik etmedi, bunu tahtacının hanesine borç olarak yazdım, söke söke alırım.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

7. Şirket batmış gibi mal satan kurum kim, paylaşan olursa seviniriz, 3 gündür çakıyor birileri, bofa mı acaba, tarumar etti tahtayı.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

8. Alanlar satanlar

Mi 9T cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 133/376 İlkİlk ... 3383123131132133134135143183233 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •