Sayfa 308/375 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358 ... SonSon
Arama sonucu : 2996 madde; 2,457 - 2,464 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1. kocaerin tek sıkıntısı satılacak lotlardır..patron baskının olmasını istiyorsa bu işi uzatır..yok istemiyorsa da en kısa sürede bu konuyu netleştirir..patronun amacı ne ?? bilemiyoruz..ama piyasa kocaeri hikayesi ile birlikte sevdi..güven gelirse ?? tekrardan yüksek talep gösterebilir...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    kocaerin tek sıkıntısı satılacak lotlardır..patron baskının olmasını istiyorsa bu işi uzatır..yok istemiyorsa da en kısa sürede bu konuyu netleştirir..patronun amacı ne ?? bilemiyoruz..ama piyasa kocaeri hikayesi ile birlikte sevdi..güven gelirse ?? tekrardan yüksek talep gösterebilir...
    Hisse biraz hızlı çıkınca bunu durdurmak için programda olmasa bile gündeme getirmiş olabilir mi acaba, açıklama gelmeden ne desek boş.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. az bi dürüst olunsa..ky koruma iç güdüsü olsa

önce alıcıyı bulur

sonra ;şu şu kurumdan gelen talep üzerine

şu kuruma şukadar hisse satmaya karar verilmiştir denir.

ama burada insanın aklına bin bir türlü soru geliyor

acaba oyuncu veya patron yükselişde mal kaptırdıda o malı aşşağıdan almak için numaramı çekti.

maalesef bizde olmaz olmuyor

her şey oluyor

tabi bence..

4. Geçmişte patron tarafından halka arz döneminde alınan payların bir bölümü iki parti şeklinde kurumsal yatırımcılara satılmıştı, muhtemelen yine aynı şekilde olacak, bu işlem haberi düştüğü anda aslan düştüğü yerden fırlar çünkü artık tepede sallanan bir kılıç olmayacak.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5. https://www.tradingview.com/x/bfwNo701/

günlük

haftaya çarşamba-perşembe ne halt edeceği belli olur

tabi bence.

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    kocaerin tek sıkıntısı satılacak lotlardır..patron baskının olmasını istiyorsa bu işi uzatır..yok istemiyorsa da en kısa sürede bu konuyu netleştirir..patronun amacı ne ?? bilemiyoruz..ama piyasa kocaeri hikayesi ile birlikte sevdi..güven gelirse ?? tekrardan yüksek talep gösterebilir...
    Sayın Keko ve tecrübeli arkadaşlar, sanırım son takaslarda QNB'nin aniden piyasadan almadığı yaklaşık 12 milyon 300 bin lot artışı olmuş, patron satışı mı, yoksa patronun malını piyasada satmak için aracı mı? Bu konuda fikrinizi öğrenebilir miyim?

7. Endeks 12 bin olacak yakında. Kcaer kaç olacak bakalım..

8.  Alıntı Originally Posted by cinar21 Yazıyı Oku
    Sayın Keko ve tecrübeli arkadaşlar, sanırım son takaslarda QNB'nin aniden piyasadan almadığı yaklaşık 12 milyon 300 bin lot artışı olmuş, patron satışı mı, yoksa patronun malını piyasada satmak için aracı mı? Bu konuda fikrinizi öğrenebilir miyim?
    ben takas konusunda kendimi pek de geliştirmedim...hiç de takip etmedim...gerek de duymadım..ayrıntılı takip edenler ve bu konuda kendini geliştirenler cevap verirlerse daha doğru olacak..eğer patron bunları satmış ise bence bir açıklama yapmaları gerekiyor...eğer henüz satmamış ise bence satılmak üzere o takasa girmiştir...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 308/375 İlkİlk ... 208258298306307308309310318358 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •