Sayfa 366/386 İlkİlk ... 266316356364365366367368376 ... SonSon
Arama sonucu : 3084 madde; 2,921 - 2,928 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by derinlik Yazıyı Oku
    artık bu tahtada hareketsiz kalma vakti geldi sanırım..ya o 10 milyon lotu yediriyor yada son gelenleri boğmaya çalışıyor,her iki olasılıktada tahta sevimsizleşecek..yeni alış geldikçede aşağı sürer ..ben tahtayı kilitleyip anahtarıda 2025 sularına fırlattım..ytd..
    Abi öyle deyip 6263 den satiyorsunuz düşükten alıyorsunuz spegi üzdünuz adam da alın size diyor ne olursa olsun 61 üzeri olmaliyiz

2.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Abi öyle deyip 6263 den satiyorsunuz düşükten alıyorsunuz spegi üzdünuz adam da alın size diyor ne olursa olsun 61 üzeri olmaliyiz
    haklısınız sn fenerbahçeli 62-63 'e takoz koydu tahta yapıcı ,alttada 53-54 e kadar önceki zirvesi olduğuda düşünülürse bizde bu arada işimizi yapalım dedik .ama işte sanırım medyada çok sulandığından oyuncu yukarıyı kapatıp doğal olarak aşağıya yöneldi,yani hoş degil,alıcı geldikçede basıyor.napalım 25 yıl geçti ama hala şu trade patolojisini aşamadıkbenimde artık maliyet 58.500 lerde asılı kaldı ,yukarı zorlanıncada trade işi biter..ama ben şirketin temel rasyoları ,beklentileri ışığında bakarsak bu sürecin çok uzun sürmeyecegini düşünüyorum,genel egilimin aksine hissenin primli olduğunuda düşünmüyorum..ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by derinlik Yazıyı Oku
    haklısınız sn fenerbahçeli 62-63 'e takoz koydu tahta yapıcı ,alttada 53-54 e kadar önceki zirvesi olduğuda düşünülürse bizde bu arada işimizi yapalım dedik .ama işte sanırım medyada çok sulandığından oyuncu yukarıyı kapatıp doğal olarak aşağıya yöneldi,yani hoş degil,alıcı geldikçede basıyor.napalım 25 yıl geçti ama hala şu trade patolojisini aşamadıkbenimde artık maliyet 58.500 lerde asılı kaldı ,yukarı zorlanıncada trade işi biter..ama ben şirketin temel rasyoları ,beklentileri ışığında bakarsak bu sürecin çok uzun sürmeyecegini düşünüyorum,genel egilimin aksine hissenin primli olduğunuda düşünmüyorum..ytd.
    İnşallah Ya benim derdim de endeks giderken giderlim 12 binden sonra sert düşüşler olacak , biz de mecbur düşeriz. O yüzden su akarken biz de cikalim istiyorum bugün güzel kapatiriz ins

4. Tecrübenin hakkını veriyorsunuz maşallah

5. Sn derinlik bir de yeri gelmişken sorayım bu Dardanel için ne dersin. Sosyla medyada uçuk hedefler veriliyor. Sanki topluyorlar gibi de. Ben mi yanlış gözlemliyorum, minik minik alsak mi

6. Bir de sosyal medyada yuksek takipçilerin beğeni ve takipçi kasmak için sürekli her çıkan hisseyi paylasmalari çok büyük sıkıntı.

7.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    İnşallah Ya benim derdim de endeks giderken giderlim 12 binden sonra sert düşüşler olacak , biz de mecbur düşeriz. O yüzden su akarken biz de cikalim istiyorum bugün güzel kapatiriz ins
    tasa etmeyin,patron vizyonsuz ama şirket sağlam,yönetici kadrosu üst seviyeden, endex oralara giderse zaten zannımca en kötü 69 'a atar yine.rallide ters yapsa bile istedigi lotlara ve duruma ulaşırsa trendde kalır,geregini yapar,sonuçta hancı kazanmak zorunda..orta uzun vadede üzmez gibi.. kekoda yakından bilir,biz 20 lerde yapıştığımızda 4-5 ay kanser 'e bağladı ..borsada böyle bir yer işte,hisseden çok yatırımcı pskolojisi ile trade ederler..

8.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Ölü bedenlere ruh gelirken bizinkinin gözü toprağa bakıyor valla, aslında onlar yürürken bunun koşması lazım, pazartesi günü %2.5 neden düştü, kimler neden satıyor, 60 üstünde çok işlem olmasına rağmen kapanışı hep altında yapıyorlar, direnç oldu, kırıp geçmesi lazım artık.
    hayırlısı diyelim...aslında çıkması için temel gerekçeler mevcut...ama tahta yapıcıların da kendilerine göre taktikleri oluyor ne yazık ki ..herkese öyle bedavadan kazandırmıyorlar...sabır etmeden ,çile çekmeden hemen gelip bir vole vurmak isteyenlere kazandırmak istemiyorlar....

bu dirençleri geçmemiz bir habere bakar...bence bu haberler de şirketin zulasında muhakak bekliyordur...vakti geldiğinde ve uygun gördükleri bir vakitte bunu zuladan çıkaracaklardır...sabırla beklemeye devam ....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 366/386 İlkİlk ... 266316356364365366367368376 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •