Sayfa 351/376 İlkİlk ... 251301341349350351352353361 ... SonSon
Arama sonucu : 3005 madde; 2,801 - 2,808 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1. Sadece Neom projesi için değil ayn zamanda MENA bölgesindeki payını büyütmek için de bu fabrikayı kurma kararı almışlar.
    Suud yatırımında Navlun, enerji, teşvik ve de sınırsız ticaret avantajları var, patronun cebimde de iyi nakit var zaten, isabetli bir karar bence.
    Neom projesinde tedarikçi olması hem pastadan pay alır hem de iyi referans olacağı için yeni kapılar açacak, müşteri için para önemli değil iyi şirketler seçiyor.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Sadece Neom projesi için değil ayn zamanda MENA bölgesindeki payını büyütmek için de bu fabrikayı kurma kararı almışlar.
    Suud yatırımında Navlun, enerji, teşvik ve de sınırsız ticaret avantajları var, patronun cebimde de iyi nakit var zaten, isabetli bir karar bence.
    Neom projesinde tedarikçi olması hem pastadan pay alır hem de iyi referans olacağı için yeni kapılar açacak, müşteri için para önemli değil iyi şirketler seçiyor.
    aynen öyle dostum...adamlar için bence para arka fonda kalıyor...kaliteli şirketler ile iş yapmak istiyorlar...kocaer de bence kendi alanında çok kaliteli...zaten ihracatının büyük bir kısmını avrupa ve amerikaya yapması bunu ispat ediyor...kocaerin suudi arabistana yerleşmesi ile çok hayırlı kapılar ona açılacaktır..

ortadoğuda çölleri artık GES ler ile kaplıyorlar...petrol bitiyor...geslerde kullanılan çelik profilleri kocaer üretiyor...ayrıca diğer inşaat işlerinde de ürünleri kullanılıyor...ben çok olumlu görüyorum ve bu beklentiler ile heyecanlanıyorum...inanan trade ile birlikte tutmayı seçer...inanmayan da karda iken satar gider daha potansiyelli hisselere yatırım yapar...2025 yılına kadar inşALLAH burada olacağız...sabır sabır sabır...nasip nasip nasip....
    Son düzenleme : keko; 16-04-2024 saat: 14:57.
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by xweser Yazıyı Oku
    Bu sözler atatp için de söylenmişti değil mi kekocan.
    atatp de bu kötü endekse rağmen oldukça güzel duruyor..bu gün 134,90 ları %8 lik primi de gördü...zaten çok az hisse pozitif duruyor...bunlardan iki tanesi kocaer ve atatp....ikisini de seviyorum ama elimde kocaer var...bu arada berkosan hissem de iyi duruyor...çok az bir negatifi var..inşALLAH oda toparlanır...

piyasaları ve hisseleri iyi okuduğuma inanıyorum...gerisi de nasiptir diyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. keko,25 yıldır piyasadayım şu kocaoğlanda trade de zorlandığım kadar az hisse hatırlıyorum..sabah eşleşmede tavan görünce yazdım gitti , bu kez tavan çözmeyebilir dedim, ama endex negatifligine dayanamadı,neyse 61 den yerine koydum, çünkü bu s.arabistan projesinden dolayı düştügü zirveye hızla gidebilir..anladığım; artık tradede malsız kalma riski belirginleşti..ytd..

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    aynen öyle dostum...adamlar için bence para arka fonda kalıyor...kaliteli şirketler ile iş yapmak istiyorlar...kocaer de bence kendi alanında çok kaliteli...zaten ihracatının büyük bir kısmını avrupa ve amerikaya yapması bunu ispat ediyor...kocaerin suudi arabistana yerleşmesi ile çok hayırlı kapılar ona açılacaktır..

ortadoğuda çölleri artık GES ler ile kaplıyorlar...petrol bitiyor...geslerde kullanılan çelik profilleri kocaer üretiyor...ayrıca diğer inşaat işlerinde de ürünleri kullanılıyor...ben çok olumlu görüyorum ve bu beklentiler ile heyecanlanıyorum...inan trade ile birlikte tutmayı seçer...inanmayan da karda iken satar gider daha potansiyelli hisselere yatırım yapar...2025 yılına kadar inşALLAH burada olacağız...sabır sabır sabır...nasip nasip nasip....
    Önümüzdeki sene sonu devreye alınması planlanan JES projesine kadar takibe devam inşallah, inişli çıkışlı dönemler olacak elbette, şirket yönetimi sürekli yeni sürprizler yapıyor, arada bir kötü sürprizler de oluyor haliyle, patronun hisse satması gibi.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

6.  Alıntı Originally Posted by derinlik Yazıyı Oku
    keko,25 yıldır piyasadayım şu kocaoğlanda trade de zorlandığım kadar az hisse hatırlıyorum..sabah eşleşmede tavan görünce yazdım gitti , bu kez tavan çözmeyebilir dedim, ama endex negatifligine dayanamadı,neyse 61 den yerine koydum, çünkü bu s.arabistan projesinden dolayı düştügü zirveye hızla gidebilir..anladığım; artık tradede malsız kalma riski belirginleşti..ytd..
    ben tradeye cesaret edemedim doğrusu...geri yerine koyabileceğimi hissettiğim anda trade etmekten çekinmem...lot miktarımı ben de artırmak istiyorum...ama bu güne kadar kocaerde bunu başaramadım...başaranı ben kutluyorum...

7.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Önümüzdeki sene sonu devreye alınması planlanan JES projesine kadar takibe devam inşallah, inişli çıkışlı dönemler olacak elbette, şirket yönetimi sürekli yeni sürprizler yapıyor, arada bir kötü sürprizler de oluyor haliyle, patronun hisse satması gibi.
    kocaerde gerçekten de hikayeler bitmiyor....jeotermal santrali ile birlikte ortaya çıkacak jeotermal tarım ve gıda beklentisini daha piyasa satın almadı bile...piyasada hangi beklentiyi fiyatlayacağını şaşırdı...gerçekten de konu çok...jeotermal sera tarımı ile üretilen ürünler genelikle ihracat yapılıyor...alarko bu işe soyunmuş idi...alarkoda ilk haber çıktığında bir kaç tavan yapmıştı...2025 yılının sonlarında bu konu da artık gündeme gelebilir...

kocaerde henüz uyku döneminde olan başka bir beklenti de gemi söküm ve liman işleridir...bu beklenti de yakın geçmişte sözleşme değişikliği ile potaya girmişti...2026 yılında bence bu konular da gündeme gelir...

kısacası kocaerde hikaye bitmiyor...şirket sürekli yatırımlar yaparak büyüyor...cirosunu ve karlılığını artırmak için çareler arıyor...ileride piyasa bu koca oğlanı çok konuşacaktır...bizim gibi 17,5 lardan alabilenlere borsa filozofu olarak görecekler...burada bu civarlardan maliyet yapan çok yatırımcı var...sabır sabır sabır...

8. tahminlerime göre ve tecrübelerime göre kocaer bu gün tavan yapacak... bakalım gün sonunda haklı çıkacak mıyım ???

Sayfa 351/376 İlkİlk ... 251301341349350351352353361 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •