Sayfa 338/375 İlkİlk ... 238288328336337338339340348 ... SonSon
Arama sonucu : 2996 madde; 2,697 - 2,704 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1. 10 dakikalık grafik de 100 / 200 günlükleri yukarı kestiğinde alırım aşağı kestiğinde satarım en az 5 / 6 saat altında veya üstünde kalması gerekiyor bu şekilde uygulayınca muhakkak kazanılıyor 26 52 de aldırmış 63 90 larda sattırmış buna uymaya çalışıyorum borsada her yatırımcı kendi bildiğini yapar kazanırsa kendine ve kaybederse de kendine
    yatırım tavsiyesi değildir

2. 12 500 milyon lotlar iş bankasına kote olmuş iş yatırım değil . y t d

3.  Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku

10 dakikalık grafik de 100 / 200 günlükleri yukarı kestiğinde alırım aşağı kestiğinde satarım en az 5 / 6 saat altında veya üstünde kalması gerekiyor bu şekilde uygulayınca muhakkak kazanılıyor 26 52 de aldırmış 63 90 larda sattırmış buna uymaya çalışıyorum borsada her yatırımcı kendi bildiğini yapar kazanırsa kendine ve kaybederse de kendine
    yatırım tavsiyesi değildir
    Hocam peki rica etsem söylediğin şartlar gerçekleştiğinde burada bilgi versen olur mu?

4. Alıntı Originally Posted by derinlik 05/09/2023
    temel ,beklentiler ,sektör her şey rasyonel tamamda; ''patron faktörü'', bunu atlamayın paydaşlar..25 yıllık bist geçmişim bana bu patfon faktörünün temelde tahtayı belirledigini ögretiledi..örnek doğan grubu,ülker grubu ,zorlu grubu vs..özcesi ben bu tahta yapıcısını sevmedim,zaman maliyeti açımdan taşınır degil..ilk fırsatta ...kendime monologtur,yatırım tavsiyesi falan içermez..rastgele..
    zaten o tarihlerde bu sakat patrondan dolayı tradeye başlamıştım..adam bildiginiz vasat ç..kal..

5. Geçen hafta yabancı kurumsalcıya 49.70 ile 12.500 m mal satılmadı mı, bu kadar zarara nasıl izin verirler, görünen var bir de görünmeyen, gel de güven şimdi.
    Gaydırı gubbak kocaer...
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

6. Zaten gün içi+4 gösterip -2 kapatmasindan anlamaliydik . Demek ki alan yabancı kurumsal görünümlü patron gibi. Yazık ettiler . Neyse bir film daha bitti benim için kalanlara selametler bol bereketli kazançlar yine zarar yeniden zarar...

7. Sevgili kekoya emekleri için ayrıca teşekkür ederim. Son 65 ten almasam karla kapatiyordum defteri ;) Ama nereden bilecektik ki patron cakallligini. Keko başkan yeni hisse olursa İns biz de gorurruz

8.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Sevgili kekoya emekleri için ayrıca teşekkür ederim. Son 65 ten almasam karla kapatiyordum defteri ;) Ama nereden bilecektik ki patron cakallligini. Keko başkan yeni hisse olursa İns biz de gorurruz
    ben de çok üzgünüm arkadaşlar...ama buna rağmen pozisyonumu bozmuyorum...yeni bir hisse olarak da megmt de kademeli alışları uygun görüyorum...ekonomiler canlanıyor...bakır emtiası değerlenecek...özelikle de ince süper tel üreten şirketler...tabi kocaer de bu süreçte çok değerlenecektir...basit bir ereğli bile yakın geçmişte 5 tl den ralli yaparak 35 tl yi görmüştü...katma değeri yüksek bir ürün üreten kocaeri olası rallide düşünemiyorum..o yüzden de bıkmadan devam...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 338/375 İlkİlk ... 238288328336337338339340348 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •