Sayfa 352/376 İlkİlk ... 252302342350351352353354362 ... SonSon
Arama sonucu : 3005 madde; 2,809 - 2,816 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by derinlik Yazıyı Oku
    keko,25 yıldır piyasadayım şu kocaoğlanda trade de zorlandığım kadar az hisse hatırlıyorum..sabah eşleşmede tavan görünce yazdım gitti , bu kez tavan çözmeyebilir dedim, ama endex negatifligine dayanamadı,neyse 61 den yerine koydum, çünkü bu s.arabistan projesinden dolayı düştügü zirveye hızla gidebilir..anladığım; artık tradede malsız kalma riski belirginleşti..ytd..
    evet sn keko ,şakası yok artık..

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    tahminlerime göre ve tecrübelerime göre kocaer bu gün tavan yapacak... bakalım gün sonunda haklı çıkacak mıyım ???
    okuyorsun mübarek

3. Tahtacı bu zor günü iyi değerlendirdi, ayrılmak isteyene tavandan satma fırsatı bile verdi, yiğidi öldür ama hakkını yeme demişler.
    Sn. Keko, tahminlerin fazlaca isabetli, aman nazar değmesin, maşallah diyelim.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4. Deutsche Bank analistleri ArcelorMittal tavsiyesini Tut'a indirdi. Kilit pazarlarda toparlanmayı zayıf bulurken dekarbonizasyon harcamalarını yük görüyorlar #Çelik
    bunun kcaer e bir etkisi olurmu acaba?

5. Haklı çıktınız sn keko tebrikler

6.  Alıntı Originally Posted by derinlik Yazıyı Oku
    Deutsche Bank analistleri ArcelorMittal tavsiyesini Tut'a indirdi. Kilit pazarlarda toparlanmayı zayıf bulurken dekarbonizasyon harcamalarını yük görüyorlar #Çelik
    bunun kcaer e bir etkisi olurmu acaba?
    Mitalde karbon nötr harcamalarını yük görmüşler..bu yük ereglidede fazlası ile var..ama kocaerin öyle bir sorunu yok...ekonomik canlanma ve dolayısı ile faiz indirim süreci bu rapora göre biraz daha gecikebilir ama bir kaç ay sorun yapmaz .sonuçta ekonomiler rezasyondan çıkıyor buda sektöre ve emtiya bazlı hisselere olumlu yansıyacak...
    Kısacası Kocaer için bir sıkıntı görmüyorum....

7.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Tahtacı bu zor günü iyi değerlendirdi, ayrılmak isteyene tavandan satma fırsatı bile verdi, yiğidi öldür ama hakkını yeme demişler.
    Sn. Keko, tahminlerin fazlaca isabetli, aman nazar değmesin, maşallah diyelim.
    Geçmişte bazen hisselerin kapanış fiyatlarını o kadar sık doğru tahmin ediyordum ki bazı beni tanımayan ky dostlarım beni spek sanırdı...

Çok eskiden beri beni tanıyanlar işlem hacmi teorimi hatirlayacaklardir...özet olarak birbirine yakın işlem hacimleri ile yükselen hisselerde yükselişin devam edeceğini ama işlem hacminin rekorlar kırdığı bir vakitte hissenin ağırlıklı ortalamasının altında kaldığı bir kapanışı ise düzeltmenin başlayacağınin işareti olacağını söylüyordum...

Geçmişte hissenin son bir aylık işlem hacimlerini paylaşıp üzerinden bir çıkarım yapıyordum..son bir iki yıldır bu analizleri yapmıyorum...çünkü hisseme güvendiğim için ve trade de dusunmedigim için buna gerek duymuyorum...

8. Bu gün uzun süre yapmadigim işlem hacmi analizini yaptıktan sonra ,bilgi ve tecrübelerime göre Kocaer bu gün tavan yapar dedim...ve saat 17:10 da tavan oldu..

Sayfa 352/376 İlkİlk ... 252302342350351352353354362 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •