Sayfa 334/375 İlkİlk ... 234284324332333334335336344 ... SonSon
Arama sonucu : 2996 madde; 2,665 - 2,672 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Sabah burada tatsız yazışmalar oldu.
    Sözler arka arkaya karşılıklı gelince iş büyüdü.. Karşılıklı konuşarak 2 dk da belki oluşan yanlış anlaşılmalar çözülebilirken , sanal alemde bu pek mümkün olmuyor..

Topiği de düzenli okurum. Altta ismim çok kez görülmüştür..Ama Ereğli topiğinden sonra artık hisse topiklerine yazı yazmamaya gayret ediyorum...Belli sebeplerim var...

Buradan keko kardeşimi kırdığım için özür dilerim. Hem mübarek gün kalbini kırdım hem de yaptığı paylaşımları farklı yorumlamış oldum.. Geriye doğru genel olarak tekrar topiği okudum..

Maksadımı aşmışım biraz..Suçlamalar yapmışım...

Kusura bakmasın..

sevgiler..
    canın sağ olsun dostum..olur bu tür şeyler...oruçluyuz bazen kafa çalışmıyor..ben de seni kırdıysam özür diliyorum...senden ricam bir kişiyi suçlamadan önce geçmişte neler yazdığını iyi oku...beni tanıyanlar zaten tanıyor..tanımayanlar da tanıdıkça beni seviyorlar...

neyse dostum ben sana başarılar diliyorum...yolun açık olsun..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    canın sağ olsun dostum..olur bu tür şeyler...oruçluyuz bazen kafa çalışmıyor..ben de seni kırdıysam özür diliyorum...senden ricam bir kişiyi suçlamadan önce geçmişte neler yazdığını iyi oku...beni tanıyanlar zaten tanıyor..tanımayanlar da tanıdıkça beni seviyorlar...

neyse dostum ben sana başarılar diliyorum...yolun açık olsun..
    Sağolasın...
    Allah senin de yolunu açık etsin..Başarılar..

3.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Yorumlar için teşekkürler, şirkettin faaliyetlerden ve vizyonundan daha çok patronun konuşulmaya başlanması iyi bir durum değil, dediğiniz gibi daha arzın üzerinden fazla bir zaman geçmeden olmaması gereken bir durum, bu görünüm kalıcı olmamalı, bakalım zaman bize ne gösterecek.
    Rica ederim. Belirttiğiniz gibi hiç hoş olmadı. Bu şirket kar marjıyla, ihracatıyla, projeleriyle, yatırımlarıyla konuşulmalıydı. Ama, herhalde işin içine çok para girince bu patronumsular olayın içine ediyor.

Bir bilgi daha size. Lütfen gidin izahnameyi okuyun. Bu şirket halka açılırken ortaklık yapısı nasılmış, 2 sene içinde ne hale dönüşmüş ve operasyon ne zaman başlamış. Sonra da kim kimin malını satmış veya satmak üzere harekete geçmiş. Buna benzer o kadar çok şirket var ki, artık sayamıyorum.

Yazık oldu kocaere. Adam resmen kendi ayağına sıktı.

Ama bu durumun bu hale gelmesinde kendimize de pay biçmemiz lazım bence. Ülkemizin finansal okuryazarlık durumu yer altındayken, bundan faydalanan çakal sürüsü halka arzlarla buraya üşüştü. Bu furya bittiğinde çok insan üzülecek. Kocaer bu furyada ismi sonradan hatırlanmayacak bir şirket haline dönüşmesin isterim. Ama benim istememle olmuyor bu işler.

Bu şirketle ilgili artık daha fazla yazmak da istemiyorum. Olan biten ortada, laf bitti.

Sevgiler, saygılar, bol kazançlar.

4. şu hisse satışı bitseydi de kurtulsaydık...çok baskı var....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. Kocaer Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş'de, kontrol sahibi pay sahibi olan Hakan Kocaer tarafından şirketimize aşağıdaki açıklama iletilmiştir:

Kocaer Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. paylarından tarafıma ait 12.500.000 adet payın 22.03.2024 tarihinde 49,7066 TL fiyat ile yabancı sermayeli kurumsal bir yatırımcıya satış işlemi gerçekleşmiştir. Bu işlemle birlikte Kocaer Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin sermayesindeki pay oranım %76,10'dan %74,20'ye, oy hakkı oranım ise %87,47'den %86,47'ye düşmüştür.

Elde edilen gelirden, ihtiyaç oluşması durumunda, Kocaer Çelik ve iştiraklerinin gelecek vizyonunda bulunan stratejik büyüme alanlarında yapılacak tüm çalışma ve faaliyetlerde destek olunmaya ve gelecekteki başarısı için kaynak sağlanmaya devam edilecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

6. Haber güzel... Gerçi döküldüm ben ama olsun biraz var hala Haber gelmeden 65 bandindaydi. Satış da olmuş bakalım neler olacak

Sayfa 334/375 İlkİlk ... 234284324332333334335336344 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •