Sayfa 345/376 İlkİlk ... 245295335343344345346347355 ... SonSon
Arama sonucu : 3005 madde; 2,753 - 2,760 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1. Bayram öncesi 50 üstüne atarsa ne güzel olur, agresifleşti yine.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. hadi 50 nin üstüne atda tradeye başlayalım ..bakalım aşağıdan maliyetlenlerin malını alacaklarmı.

3. sn keko hadi iyisin ,en büyük korkum operasyondan sonra tahtayı bırakmalarıydı,bist'de bir tahtada olabilecek en kötü durum..o görünüm yok gibi.

4.  Alıntı Originally Posted by derinlik Yazıyı Oku
    sn keko hadi iyisin ,en büyük korkum operasyondan sonra tahtayı bırakmalarıydı,bist'de bir tahtada olabilecek en kötü durum..o görünüm yok gibi.
    dostum bu tahta bırakılmayacak kadar değerlidir...malum yakında emtiya rallisi başlayacak...bunun yanında kocaerin kendine has beklentileri ile ilgili gelişmeler olacak...böyle bir hisseyi kim bırakabilir ki ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. kocaer çok sert düştü moralimiz bozuldu ama buna rağmen hisseyi bırakmadık...2025 yılına kadar tutma amacımız var...piyasa kocaerin beklentilerine inanıyor ve seviyor...bunun üzerine bir de emtiya rallisi başlarsa ??(ki benim beklentim bir kaç ay sonra bu yönde ) o vakit çok güzel bir hava yakalanmış olacak...

geçmişte ereğlinin bir yıl içinde pandemiden sonra oluşan rallide 5 tl den 35 tl ye çıktığını söylemiştim...kocaer acaba buna benzer bir çıkış yapabilir mi ?? bu ihtimal güzeldir arkadaşlar...olursa turnayı gözünden vurmuş oluruz..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. son aylarda biliyorsunuz ki atatp hissesindeydim...beklentilerini ve olabilecek durumları aylarca anlattım...bu beklentilerinin gerçekleşmesi için hep somut verilerin gelmesi gerektiğini söylüyordum...bu veriler biraz gecikince ve hissede sert da baskı olunca moral bozukluğundan stop oldum..

ama geçen hafta gelen somut veriler atatp yi tekrardan canlandırıp yoluna koydu...o hisse de son iki iş gününde tavan yaptı...az çok piyasayı okuyabildiğimi düşünüyorum...ama kısmetimde ne olacak bende bilemiyorum...bazen çok bilmek değil çok sabır etmek ve biraz da kısmetinizin olması ile birlikte güzel kazançlar elde edilebiliyor...

7. Selçuk gönençler 49,13 üstünde kalması lazım yükseliş için demişti üzerinde olmamız önemli

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    kocaer çok sert düştü moralimiz bozuldu ama buna rağmen hisseyi bırakmadık...2025 yılına kadar tutma amacımız var...piyasa kocaerin beklentilerine inanıyor ve seviyor...bunun üzerine bir de emtiya rallisi başlarsa ??(ki benim beklentim bir kaç ay sonra bu yönde ) o vakit çok güzel bir hava yakalanmış olacak...

geçmişte ereğlinin bir yıl içinde pandemiden sonra oluşan rallide 5 tl den 35 tl ye çıktığını söylemiştim...kocaer acaba buna benzer bir çıkış yapabilir mi ?? bu ihtimal güzeldir arkadaşlar...olursa turnayı gözünden vurmuş oluruz..
    Emtia rallisi beklenenden önce mi başladı acaba

Sayfa 345/376 İlkİlk ... 245295335343344345346347355 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •