Sayfa 206/748 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306706 ... SonSon
Arama sonucu : 5980 madde; 1,641 - 1,648 arası.

Konu: TRCAS - Turcas Petrol

1. Tam bir Turcas tahtacısı klasiği

2.  Alıntı Originally Posted by GP Yazıyı Oku
    Devamlı oluyor sorun yok.aynı eğitime devam
    Hocam buna eğitim denmez ki, devamlı tekrar ve ezber hareketi eğitim olamaz. şimdi hesapladım ben bile hafta başından bugüne toplam 96 bin lotluk al sat yapmışım.
    Buna izin vermeleri hiç hoş değil, çok tehlikeli... Bu hafta hiç hoşuma gitmedi ben yine ufaktan kaçarım.

3. bir ara tüm ilk kademelerdeki satışların miktarları eşitledim, sonra alışta aynı hareketi yaptım. Hiç oralı bile olmadılar. Sebebi belli, Çünkü oralı olacak o tahtayı sahiplenecek kişi yada kişiler yok.

4. Son olarak hep derdim bir güle koşarken ezilen kır çiçeklerinin farkında değiliz diye. İşte benim canım sıkkın biraz. bu hafta Turcas la uğraşacağım derken benim diğer takibimdekiler ( klimasan, zoren, Buçim, Tofaş ) gitti. Çok sinirliyim.

5. https://twitter.com/ForeksTurkey/sta...CzpfWQkJUrAAAA

BoFA: AB ve ABD'nin Rus petrol fiyatlarını sınırlaması, Kremlin'den tedarik kısıntısını tetikleyebilir, Brent fiyatlarının 130 dolar/varilin üzerine itebilir

https://www.bloomberght.com/abd-ham-...-gordu-2312238

ABD ham petrolü 90 doların altını gördü

OPEC+ toplantısından çıkan sınırlı üretim artışı kararı ve ekonomik aktiviteye ilişkin endişeler petrolde aşağı yönlü baskıyı artırdı. ABD ham petrolü Rusya'nın Ukrayna işgalinden bu yana ilk kez 90 doların altını gördü.
    Petrol, piyasasında aşağı yönlü ivmeyle ABD petrolünde bir eşik daha kırıldı.

ABD ham petrolü Rusya'nın Ukrayna işgalinden bu yana ilk kez 90 doların altını gördü. Brent petrol de 96 dolara kadar geriledi.

Petrol İhraç Eden Ülkeler Örgütü, Eylül ayında arzı günde 100 bin varil kadar artırmayı kabul ederken, “ciddi derecede sınırlı” yedek kapasite uyarısında bulundu.

ABD'de hükümet verileri, Amerikalıların pandemi etkisiyle, 2020 yazında olduğundan daha az araba kullandığını gösterdi. Ülke çapında ham petrol stokları, geçtiğimiz hafta 4 milyon varilden fazla arttı.

Ham petrol, Moskova'nın Şubat ayında Ukrayna'yı işgalinin tetiklediği tüm kazanımlarını geri verdi. Mart ayında 130 doların üzerinde zirveye ulaşmasından bu yana petrol, Rusya'nın hâlâ küresel piyasaya tedarikte bulunduğuna dair işaretler ve yatırımcıların küresel bir yavaşlamanın enerji tüketimini aşındıracağına dair artan endişeleri ile aşağı çekildi.

Sanford C. Kıdemli Enerji Analisti Neil Beveridge, "Petrol fiyatları OPEC'in küçük üretim kotası artışıyla desteklenirken, özellikle Çin'den gelen zayıf makro veriler ve ABD ham petrol stoklarındaki artış nedeniyle genellikle düşüş eğilimi gösteriyor" dedi.

Alıntı Originally Posted by Diplomat Yazıyı Oku
    Hocam buna eğitim denmez ki, devamlı tekrar ve ezber hareketi eğitim olamaz. şimdi hesapladım ben bile hafta başından bugüne toplam 96 bin lotluk al sat yapmışım.
    Buna izin vermeleri hiç hoş değil, çok tehlikeli... Bu hafta hiç hoşuma gitmedi ben yine ufaktan kaçarım.
    96 nedir hocam)
    Bu hafta 700 bin benden😂

Alıntı Originally Posted by GP Yazıyı Oku
    96 nedir hocam)
    Bu hafta 700 bin benden😂
    Bugünde en başarılı maşallahh😂🧿

Yarın bence önemli bir gün.
    Mayınları şimdiden döşeyin.
    Fazla istekli olmamak lazım sanki genelde

Sayfa 206/748 İlkİlk ... 106156196204205206207208216256306706 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri