Sayfa 645/748 İlkİlk ... 145545595635643644645646647655695745 ... SonSon
Arama sonucu : 5981 madde; 5,153 - 5,160 arası.

Konu: TRCAS - Turcas Petrol

Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Bizde bu şans varken, Turcas bilanço açıklar ertesi gün endeks YIKILIR !!
    Bir ihtimal daha var.
    Kötü bilanço

2.  Alıntı Originally Posted by GP Yazıyı Oku
    Bir ihtimal daha var.
    Kötü bilanço
    1) Elektrikli şarj iş kolundaki gelişmeler
    2) 2022 yılının dönem kârının nasıl muhasebe edileceği
    3) Daha kısa aralıklarla santralden nakit akışı

Bakalım bu beklentilerden bir cacık çıkacak mı…

3. Nisan ilk haftasına kadar santrali olağan bakıma almışlar. Kap açıklaması yapılmış. Eskiden üretimden takip ederdik

4. TURCAS TURCAS TURCAS,,,, sağ gösterip sol vuruyor,tesiste üretim Nisana kadar durdu diye haber yollar,bu habere herkes satış yapsın diye,sonra kendisi bu satışları toplar, şekil A da görüldüğü gibi,,dikkat derim elinizdeki malları alıyor olabilirler,tabiki asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Son düzenleme : zıpzıp; 23-02-2023 saat: 15:28.

5.  Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    TURCAS TURCAS TURCAS,,,, sağ gösterip sol vuruyor,tesiste üretim Nisana kadar durdu diye haber yollar,bu habere herkes satış yapsın diye,sonra kendisi bu satışları toplar, şekil A da görüldüğü gibi,,dikkat derim elinizdeki malları alıyor olabilirler,tabiki asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Adamlar kötü haber yollayıp dökülmeleri nasıl da topluyorlar,bunun adını siz koyun... Asla yatırım tavsiyesi değildir..

6.  Alıntı Originally Posted by zıpzıp Yazıyı Oku
    Adamlar kötü haber yollayıp dökülmeleri nasıl da topluyorlar,bunun adını siz koyun... Asla yatırım tavsiyesi değildir..
    Mayıs ayında yapmalarından iyidir. Yaz aylarında gaz çevrimlere iş düşecek. Normalde Nisan- Mayıs yaparlardı bu yıllık bakımları.

7. TURCAS, TURCAS,,bugün yine hareketli iyi bilanço açıklayacak sanıyorum,,tahminim doğru çıkarsa hızlı bir artış olabilir, tabiki asla yatırım tavsiyesi değildir.

8. Endexe göre performansı gerçekten çok yüksek,banko TURCAS diye düşünüyorum Kendi fikrimdir asla yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 645/748 İlkİlk ... 145545595635643644645646647655695745 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •