Special Days Image
Sayfa 544/748 İlkİlk ... 44444494534542543544545546554594644 ... SonSon
Arama sonucu : 5980 madde; 4,345 - 4,352 arası.

Konu: TRCAS - Turcas Petrol

1.  Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Teknosa tokatladı geçti bizi … tüüü
    Geçen merak ettim baktım sizin birkaç yıldır TRCAS tutma stratejisi mi daha çok getirmiş yoksa MAC/MAS getirileri mi daha iyi olmuş diye. Tabi maliyetinizi bilmiyorum ama 1-2 yıl önceden falan bir yerlerden başlatınca aşağı yukarı benzer getiriler var, tek başına TRCAS da ciddi getiri sağlamış durumda. Bu yılın başından girenler zaten önde olmalı ama 1-2 yıl önceden girenlerin de getirileri gayet iyi olsa gerek.

Ben hangi hissenin ne zaman gideceğini hiç anlayamıyorum. Teknosa'da 1 milyar borçlanma aracı ihracına dair bir KAP gelmişti, GES yatırımı yapılacağına yormuş herkes, sosyal medya coştu, bundan mı böyle fırladı yoksa zaten fırlayacağı mı vardı bilmiyorum, ama ben bunları okuyorum okuyorum, bir işlem yapmıyorum. Son çeyrekler finansal sonuçları zaten iyi geliyordu o ayrı ama bir taraftan da TRCAS gibi ciddi yükseldiği için bu hızla yükselmeye devam edeceğine ihtimal vermemiştim. Ya ben hiç anlamıyorum bu işlerden ya da piyasanın ne zaman ne yapacağı hiç belli olmuyor ya da ikisi birden

TURSG geride kaldı burada beklemeli diyorum aylarca süründürüyor gitmiyor, ben ümidi kesiyorum kenardaki 3-5 bari dövizde dursun diyorum sonra sigorta sektörü patlıyor gidiyor. Dövizin de bir yere gittiği yok herhalde seçime kadar da gitmeyecek TRCAS da baya geriye düştü bari TRCAS'ta tutayım kenardaki parayı diyorum bu sefer TRCAS süründürüyor TKFEN TKNSA patlıyor böyle değişik işler

Paranın tamamına yakınını fona koymakla doğru yapmışım burası tamam ama kenardaki az bir miktarla da kendim bir şeyler yapmaya çalışayım dediğimde hep elimde patlıyor benim fikirler

Alıntı Originally Posted by €vrén Yazıyı Oku
    Geçen merak ettim baktım sizin birkaç yıldır TRCAS tutma stratejisi mi daha çok getirmiş yoksa MAC/MAS getirileri mi daha iyi olmuş diye. Tabi maliyetinizi bilmiyorum ama 1-2 yıl önceden falan bir yerlerden başlatınca aşağı yukarı benzer getiriler var, tek başına TRCAS da ciddi getiri sağlamış durumda. Bu yılın başından girenler zaten önde olmalı ama 1-2 yıl önceden girenlerin de getirileri gayet iyi olsa gerek.

Ben hangi hissenin ne zaman gideceğini hiç anlayamıyorum. Teknosa'da 1 milyar borçlanma aracı ihracına dair bir KAP gelmişti, GES yatırımı yapılacağına yormuş herkes, sosyal medya coştu, bundan mı böyle fırladı yoksa zaten fırlayacağı mı vardı bilmiyorum, ama ben bunları okuyorum okuyorum, bir işlem yapmıyorum. Son çeyrekler finansal sonuçları zaten iyi geliyordu o ayrı ama bir taraftan da TRCAS gibi ciddi yükseldiği için bu hızla yükselmeye devam edeceğine ihtimal vermemiştim. Ya ben hiç anlamıyorum bu işlerden ya da piyasanın ne zaman ne yapacağı hiç belli olmuyor ya da ikisi birden

TURSG geride kaldı burada beklemeli diyorum aylarca süründürüyor gitmiyor, ben ümidi kesiyorum kenardaki 3-5 bari dövizde dursun diyorum sonra sigorta sektörü patlıyor gidiyor. Dövizin de bir yere gittiği yok herhalde seçime kadar da gitmeyecek TRCAS da baya geriye düştü bari TRCAS'ta tutayım kenardaki parayı diyorum bu sefer TRCAS süründürüyor TKFEN TKNSA patlıyor böyle değişik işler

Paranın tamamına yakınını fona koymakla doğru yapmışım burası tamam ama kenardaki az bir miktarla da kendim bir şeyler yapmaya çalışayım dediğimde hep elimde patlıyor benim fikirler
    Özelden wasaban yada bana yazın)
    Anlaşılıyorki bol turco var.
    Bendede var sorun yok.
    2017 den beri.
    Maliyet 40 50 centtir.
    Fonlar dolar bazında daha fazla kazandıramaz bence.
    Devamlı hisse taşıma zorunda olmayanlar kazandırabilir anca.
    Bizde epey hisse keşfettik wasabanla ve hepside iyi gitti.
    Ama burda olduğumuzdan çok değerlendiremedik.
    Mac ın 5 T sinden zamanı gelen gidiyor,
    Herşeyin zamanı var)

Muhakkakki herşeyin iyisini bilen acun abidir😅

4.  Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Teknosa tokatladı geçti bizi … tüüü
    turco son 1-2 aydır endeksin baya gerisinde kaldı.
    son dönem Ne elektrikçiler ile ne mazotcular ile gitti.
    Cuma günü bist30 dan çıkan para son zamanlarda gitmeyen yan tahtalara girebilir diyor bağzı höstadlar)
    bakalım eski günlerdeki gibi endeks short turco long günleri görecek miyiz yine.

Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    turco son 1-2 aydır endeksin baya gerisinde kaldı.
    son dönem Ne elektrikçiler ile ne mazotcular ile gitti.
    Cuma günü bist30 dan çıkan para son zamanlarda gitmeyen yan tahtalara girebilir diyor bağzı höstadlar)
    bakalım eski günlerdeki gibi endeks short turco long günleri görecek miyiz yine.
    Eski dostlarrr
    Eski dostlarr)
    Yahu bofanın elinde kaldı 2.5 milyon.
    Acun abide var 6.5 milyon.
    Mac aralık pörtföyüne bakın.
    Son bir ayda 1.1 milyar artmış pörtföy.
    Gelen parayla tskb akbank tekfen doğan mirgos anadolu sig vs alınmış.
    Tek lot turco alınmamış.
    21 senedin 20.sırasına düşmüşüz.
    Ama mac portföyündeki büyümeyi gözönüne aldığımızda turconun yüzde beşini alabilir.
    Alırsa ditaşk ve çelik çomağımdan sonra üçüncü hissemde acun abi tarafından kap haberine konu olur😂
    Hayat ileri doğru yaşanır geriye doğru anlaşılır.
    Ha bide wasaban üstat sen bi yırtdışı yapsana diyip duruyodu.
    Zira ben ülkede olmayınca tavan serileri başlıyormuş.
    Salı günü terkediyorum ülkeyi ona göre😂🧿

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    2,964
     Alıntı Originally Posted by GP Yazıyı Oku
    Eski dostlarrr
    Eski dostlarr)
    ...
    ...
    Zira ben ülkede olmayınca tavan serileri başlıyormuş.
    Salı günü terkediyorum ülkeyi ona göre����
    Biliyodum tepeden üstümüze basanın sen olduğunu . Gitte şeyedelim
    Acı veriyorsa geçmiş; geçmemiş demektir.
    " Artık üç kişi takılıyoruz. Ben...Keyfim...Ve kahyası...Gerisinin......"

Alıntı Originally Posted by selimtogrul Yazıyı Oku
    Biliyodum tepeden üstümüze basanın sen olduğunu . Gitte şeyedelim
    Sizin için kendimi gürcülere emanet edecem😂

8.  Alıntı Originally Posted by GP Yazıyı Oku
    Sizin için kendimi gürcülere emanet edecem😂
    Abiii ayıp oluyor ama giden var gidemeyen var
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 544/748 İlkİlk ... 44444494534542543544545546554594644 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları