Sayfa 682/748 İlkİlk ... 182582632672680681682683684692732 ... SonSon
Arama sonucu : 5980 madde; 5,449 - 5,456 arası.

Konu: TRCAS - Turcas Petrol

1. Geçen sene olağan genel kurul tarihinde de , dolar bazlı benzer piyasa değerine sahipmişiz

Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Geçen sene olağan genel kurul tarihinde de , dolar bazlı benzer piyasa değerine sahipmişiz
    İşte istikrarr.
    Asgari ücret gibi😂

Tl bazında fiyat artışlarıda bilançoda stok karı yazdırıyormu yoksa dolar bazlı artışlarmı yazdırıyor konuya hakim olan şerik varmı acaba??

4. Tam da tahmin edilen gibi, 2 Spartalı kadrolu lejyoner... Genç patronunuza selamımızı iletin, artık daha inovatif olsun, bu tür eski yöntemlerle müşteri çekmesi çok olası değil..bu arada bildiğiniz üzere asgari ücrete zam geldi isteyin zammınızı. 7/24 esasına göre sosyal medyada yıllar boyunca yüksek gayretle emek veriyorsunuz. Hayırlı ishler ihtiyar Spartalılar
    Az insan çok huzur

5.  Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    Tam da tahmin edilen gibi, 2 Spartalı kadrolu lejyoner... Genç patronunuza selamımızı iletin, artık daha inovatif olsun, bu tür eski yöntemlerle müşteri çekmesi çok olası değil..bu arada bildiğiniz üzere asgari ücrete zam geldi isteyin zammınızı. 7/24 esasına göre sosyal medyada yıllar boyunca yüksek gayretle emek veriyorsunuz. Hayırlı ishler ihtiyar Spartalılar
    Sevgide özgür, saygıda mecbursun.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by Artur Yazıyı Oku
    Sevgide özgür, saygıda mecbursun.
    Canı sıkılan bize sarıyor. Anlamsız 🤷♂

7.  Alıntı Originally Posted by GP Yazıyı Oku
    Tl bazında fiyat artışlarıda bilançoda stok karı yazdırıyormu yoksa dolar bazlı artışlarmı yazdırıyor konuya hakim olan şerik varmı acaba??
    Shell icin soruyorsan stoklar kar yazar ama dolar pozisyonu eksideydi.

6 aylık da soyle ciddi bir zarar daha gelse keşke

100 milyon $ altina gelirse pozisyonumu 2.5x yapacam..

Soyle dolar aniden kırılsa yukari...

Gecen hafta Amerikan borsasini da boşalttım.

%90 nakit $ pozisyonu oldu ..

Yilda %3.75 faiz veriyor ama beni kesmez ;)

Bedavaya shell turkiye dagitiyorlar. Bayram şekeri gibi ;))

8.  Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    Forum köşelerinde farazi/fantastik/jimnastik/akrobatik her nevi senaryoları ortada fol/yumurta ve tavuk dahi yok iken sabah/akşam/gece/gündüz esasına göre disiplin ile dillendiren sizlerden kaç taneniz bugün yapılan şirket genel kuruluna katıldınız acaba sevgili kadrolu lejyonerler ??!

Çok merak ediyorum cevabınızı, Al Pacino ve Kolpaçinoları görelim bir zahmet!

Hayde bakalım cevaplar ??
    Ben eskiden giderdim genel kurullara.
    Körler sağırlar birbirini ağırlar..
    O zamanlar ya hep ya hiç tarzi yatırım yapardim. Portföyün %50-70 i tek senette .
    Genel kurullarda şerh koymalar. Ateşli itirazlar
    Faydası oldu mu ? Belki biraz...

Genel kurulda zaman harcayacagima Baltık ülkelerini gezmek daha çekici geldi bu sene.

Kendi adıma zaten full nakite çıktım.
    Son 2 yilda sadece Bist'ten kazandığım tutarin %20 si Trcas da duruyor.
    Maliyet 0 ..

Ne işim var genel kurulda.. Stressine, zaman kaybına değmez ;)

Sayfa 682/748 İlkİlk ... 182582632672680681682683684692732 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •