Sayfa 728/748 İlkİlk ... 228628678718726727728729730738 ... SonSon
Arama sonucu : 5980 madde; 5,817 - 5,824 arası.

Konu: TRCAS - Turcas Petrol

Alıntı Originally Posted by ric Yazıyı Oku
    BüyükVeri

Bu kısacık hayatta insan yaptığı her şey ile huzur bulmalı, hayatın kendisi zaten yeterince zor. Hal bu iken asla karşıt yatırım stratejisi ile çile çekmeye talip olamam. En zor yatırım stratejisi olan bu strateji kesinlikle bana hitap etmiyor, ben yatırımlarımda kulağımın arkasında yer bırakmayan tecrübelerimden sonra derin ibretler sonrası kurumsallık en başta büyüme/temettü/şeffaflık ve yatırımcı haklarının muteberliği ilkelerini prensip edinmiş şirketlere yatırım yaparak huzurla kazanmayı tercih etmiş bir faniyim.

Ağzımdan burnumdan kan getiren, hayatı dar eden, yediğimi içtiğimi zıkkım eden, zorlu bir strateji ile para kazansam ne olur kazanmasam ne olur. Benden ırak olsun.

Hele hele yolda yürümeyi bilmeyen, sonradan görme, cebinde akreple gezen, hasbel kader ''patron'' olmuş elin müptezelleri ile hiiiiç uğraşamam. Kimsenin ağız kokusunu çekemem.

Üç günlük dünyada yeterince dertle uğraşıyoruz zaten, birde üstüne kendi paramla kendimi rezil rüsva hallere sokamam.

Beni bağlar, size uymayabilir.
    Cimrimiymiş bofa?
    Sonradan görmemiymiş?

Abowww

2.  Alıntı Originally Posted by GP Yazıyı Oku
    Cimrimiymiş bofa?
    Sonradan görmemiymiş?

Abowww
    Geçen sene hatırlatırım, 10 dakikada %2-3 tahtayı çizmese robot, 6 liradan kalkıp 24 olmazdık

3. Yatırım tek başına tuttu bizi , endekse ayak uydursak durum cacıktı.

Alıntı Originally Posted by wasaban Yazıyı Oku
    Yatırım tek başına tuttu bizi , endekse ayak uydursak durum cacıktı.
    Endeks şort
    Turco long

Old dayss

Tüpraş yüzde 600 bedelsiz verdi temettü verdi olağanüstü toplantı yaptılar 7 TL temettü verecek
    Trcas acaba senin neyin eksik 2 kruus da sen ver

Tut şunun ucunu döşeyelimm abiiii

Kolonları kirişleri dolonalım abiii

22.22 de epey zprlanır diye düşünmüştüm.
    Acelesi var sanki😂😂

Sayfa 728/748 İlkİlk ... 228628678718726727728729730738 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •