Sayfa 679/748 İlkİlk ... 179579629669677678679680681689729 ... SonSon
Arama sonucu : 5980 madde; 5,425 - 5,432 arası.

Konu: TRCAS - Turcas Petrol

Sanada yollamıştım Tunç Şatıroğlunun videosu vardı.
    Abd borsaları ve bist karlılaştırması.
    Abd de hangi fiyattan alırsan al 20 sene beklersrn kara geçiyorsun.
    Bizde en fazla 3 veya 5 yılda kardaysan satacaksın gibiydi😂

2.  Alıntı Originally Posted by GP Yazıyı Oku
    Sanada yollamıştım Tunç Şatıroğlunun videosu vardı.
    Abd borsaları ve bist karlılaştırması.
    Abd de hangi fiyattan alırsan al 20 sene beklersrn kara geçiyorsun.
    Bizde en fazla 3 veya 5 yılda kardaysan satacaksın gibiydi😂
    Kürkçü dükkanı burası. Ne yaparsan yap, dönüp dolaşıp aynı fiyatlara uğruyoruz

3. Kuyucak Jeotermal Enerji Santrali Yardımcı Kaynak Güneş Enerji Santrali Alan Revizesi Projesi ile İlgili ÇED Gerekli Değildir Kararı Verildi

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü web sitesinde yayınlanan ilanda konuya ilişkin şu bilgiler verildi:

AYDIN ili KUYUCAK, ilcesi Yöre Mahallesi, Gözlektaşı Mevkii, 105 Ada 13 ve 19 Parsel, 181 Ada 9 ve 11 Parsel mevkiindeki ALBİOMA KUYUCAK JEOTERMAL ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş. tarafından yapılması planlanan Kuyucak Jeotermal Enerji Santrali Yardımcı Kaynak Güneş Enerji Santrali Alan Revizesi (2,7 MWp/MWm/MWe-4,05 Ha) projesi ile ilgili olarak Bakanlığımıza sunulan PTD Dosyası incelenmiş ve değerlendirilmiştir ÇED Yönetmeliği'nin 17. maddesi gereğince Kuyucak Jeotermal Enerji Santrali Yardımcı Kaynak Güneş Enerji Santrali Alan Revizesi (2,7 MWp/MWm/MWe-4,05 Ha) projesi'ne Valiliğimizce 'Çevresel Etki Değerlendirmesi Gerekli Değildir' kararı verilmiştir.

kuyucak ı alan elin fransızı aynı sahaya bir de güneş enerjisi yapıyor. Bu arada jeotermalde kapasite artırımı yaptığı için, trcas a bi 4 milyon usd daha verecek..

4.  Alıntı Originally Posted by bigdata Yazıyı Oku
    Kuyucak Jeotermal Enerji Santrali Yardımcı Kaynak Güneş Enerji Santrali Alan Revizesi Projesi ile İlgili ÇED Gerekli Değildir Kararı Verildi

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Çevresel Etki Değerlendirmesi, İzin ve Denetim Genel Müdürlüğü web sitesinde yayınlanan ilanda konuya ilişkin şu bilgiler verildi:

AYDIN ili KUYUCAK, ilcesi Yöre Mahallesi, Gözlektaşı Mevkii, 105 Ada 13 ve 19 Parsel, 181 Ada 9 ve 11 Parsel mevkiindeki ALBİOMA KUYUCAK JEOTERMAL ELEKTRİK ÜRETİM A.Ş. tarafından yapılması planlanan Kuyucak Jeotermal Enerji Santrali Yardımcı Kaynak Güneş Enerji Santrali Alan Revizesi (2,7 MWp/MWm/MWe-4,05 Ha) projesi ile ilgili olarak Bakanlığımıza sunulan PTD Dosyası incelenmiş ve değerlendirilmiştir ÇED Yönetmeliği'nin 17. maddesi gereğince Kuyucak Jeotermal Enerji Santrali Yardımcı Kaynak Güneş Enerji Santrali Alan Revizesi (2,7 MWp/MWm/MWe-4,05 Ha) projesi'ne Valiliğimizce 'Çevresel Etki Değerlendirmesi Gerekli Değildir' kararı verilmiştir.

kuyucak ı alan elin fransızı aynı sahaya bir de güneş enerjisi yapıyor. Bu arada jeotermalde kapasite artırımı yaptığı için, trcas a bi 4 milyon usd daha verecek..
    Elin fransızında euro var, vizyon var.

5. Shellin pakistandan tüm operasyonlarını sonlandırdığına dair haber gördüm bunu trcas için nasıl değerlendirirsiniz
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by Artur Yazıyı Oku
    Shellin pakistandan tüm operasyonlarını sonlandırdığına dair haber gördüm bunu trcas için nasıl değerlendirirsiniz
    Bizdede sonlandırır inşallah😂😂

7.  Alıntı Originally Posted by GP Yazıyı Oku
    Bizdede sonlandırır inşallah😂😂
    Büyük resime odaklanıyorsun abi hedef neydi hedef 😂
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by Artur Yazıyı Oku
    Büyük resime odaklanıyorsun abi hedef neydi hedef 😂
    2026😂

Umarım kalmaz oraya.
    Herşey shell glabalin ceosunun vizyonuna bağlı.😂

Sayfa 679/748 İlkİlk ... 179579629669677678679680681689729 ... SonSon

Yer İmleri