Sayfa 11/88 İlkİlk ... 9101112132161 ... SonSon
Arama sonucu : 699 madde; 81 - 88 arası.

Konu: MEPET - Metro Petrol ve Tesisleri

1. Manası inceledi mi orada kayiddileştirilen bir kaç milyon mal var yeni ve yeni yatırımı var +fabrikanın çatısına ges yaptırıyorlar kısaca bu kayiddileştirilen hisseyi zamanla ky cıya döşeyecekler ama döşemek için güzel fiyata getirmeleri lazım şimdi yeni fabrikanın bu bilanço dönemi olmasada bir sonraki bilançoya etkisi olacaktır kısmende olsa ama asıl 4. Çeyrek ve sonrasında güzel bilançolar gelir şimdi bu eklentiler hisseye şimdiden hareket getirmesi lazım ama asıl yükseliş 2023 te olur o zamanda hisseleri döşeme zamanı gelir diye düşünüyorum kısa orta vadede getirisi olur gibi geliyor bana ama finansçı sensin sende Bi bak istemiştim
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

2. Buna gelince bundan adam olmaz adam olması için 10 15 liranın üstüne çıkıp asıl orada pist başı yapması lazım ama bunlar sürekli ky yı düdükleme peşinde sürekli bilançoları eritme peşindeler yatırımcı güveni 0 ha al sat yapılır ama sürekli galibin peşinden gidilmez çünkü yarı yolda satar seni

3. Veya küçük yatırımcısını bu hep böyle olmuştur tüm hisselerinin grafikleri bunu gösteriyor

4. Kap nerede bu neyin yükselişi bana göre bu yükselişin hiç bir anlamı ve önemi yok

5. Meydanı boş sandılar ama öyle değilmiş devreyi kestirdiler yani yakın takiptesin

6. Gün sonu yine Bi ceza yiyebilir

7. Bankof 3-310 arası topladıklarını millete kitliyor , şuan itibariyle. Birazdan ne olur bilemem
    Yukarıdaki yorum , investing sitesinden kopyaladığım bir yorumdur.

Bu hissenin hiç mi ederi yok. Biraz yükselsin , hemen kafasına vuruyorlar.

8. Galibin huyudur genelde bankoftan salar malı ky nın boğazına şimdi herkes bank of topladığını satıyor diyor da bankof niye böyle bir hisseyi alsın ki bir zaman gelecek bank of elinde olmayan hisseyi gömmeye başlayacak herkes ya bu bank of ta mal yok nasıl satıyor bu malı da diyecek o nu da anlamanız 1 ay sürecek maalesef hep böyle yapıyorlar başka hisselerinde böyle yaptığı olmuştur ha %100 böyle olur diyemem ama dikkat edin birilerinin malını bank of satabilir

Sayfa 11/88 İlkİlk ... 9101112132161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •