Sayfa 2/88 İlkİlk 12341252 ... SonSon
Arama sonucu : 698 madde; 9 - 16 arası.

Konu: MEPET - Metro Petrol ve Tesisleri

1. Şimdi galip öztürk kanında herhangi bir toksit madde olmadığını raporla ispatlamış bunu bu gün kamuoyuna twettır hesabından duyurmuş ayrıca raporunda yayınlamış iyide pekii bu kan örneği 6. Ayın 7 sinde alınmış raporun sonucunu bilmiyorum ama çıktıı aldığı tarih 6. Ayın 21 inde yani rapor belkide daha önce çıkmışta olabilir veya aynı gün de çıkmış olabilir bunlar ayın 21 de çıktısı alınan bu haberi niye bugün twettırdan manşete koymuş olabilirler ceza bitti daha önce olsaydı kolay mal satamazlar Dı da şimdi ceza bittiği için kolayca mal satabiliriz düşüncesiyle mi acaba bugün bu saatte manşetlediler
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

2. Sadece kişiliği değil ticari faaliyetleri ortakları hissedarlarn haksızlığa uğratılması karşısında sukünet ve azimle mücadelesi sürecek iş hadi bakem gazı vermiş yine hisselerim beş katı az değerden işlem görüyor dememiş

3. Ne oldu 41dk da dünkü hacmi ikiye katladı ve tepe taklak oldu hadi gözünüz aydın ağanızın mücadelesini devam ediyor tüm haksızlığa karşı

4. 2,98 TL. ye düştü. Devre kesici yedi. Bu adam cezaya doymuyor. Yeniden ceza istiyor sanırım.
    Bu arada , borsa 3300 puan artıda.... Bunun yaptığı , rezillik..... Bu adama , dur diyecek bir merci yok maalesef.

Kim satıyo. Niye satıyo ?
    Fiyat , zaten geberik.... Öyleyken satıyorlar.
    Son düzenleme : By Akıl; 06-07-2022 saat: 11:27.

5. Galip bu yatırımcısını çok sever

6. Çok ilginç bugün mü hareketler

M2101K9AG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Bugün , brüt takasın bitmesiyle , Mepet kümesine dalan Galip , kümesteki herkesi kırdı geçirdi.
    3690 puan yukselen borsada , Mepet , %2,90 düşerek 3,01 TL. den kapattı. İşlem hacmi de 1.900.000 adet
    Allah , sonumuzu hayır eylesin.
    Gidişat , hiç içaçıcı değil.

Sayfa 2/88 İlkİlk 12341252 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •