Sayfa 3/87 İlkİlk 123451353 ... SonSon
Arama sonucu : 695 madde; 17 - 24 arası.

Konu: MEPET - Metro Petrol ve Tesisleri

1. Şirketi satma konusuyla alakalı Bi haber veya galibin tahliyesiyle ilgili bir haber düşmediği sürece bu hisseden bir cacık olmaz şirketin satılmasıyla ilgilide öyle değer tespiti veya satış için yetki gibi haberler bu hisseyi çok yukarı taşıyacağını sanmam en azından ky fazla itibar etmez diye düşünüyorum galip müdahale etmezse tabi satış imzaları şu gün şurada atılacak veya atıldı gibi bir habere uçar gider kimse tutamaz peki galip satar mı bu şirketi bence satmazz
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

2. Arkadaşlar bu şirketin akaryakıt istasyonları ve dinlenme tesislerinin tamamının mülkiyeti kendisine mi ait?

3. Değilmiş. Finansal tablo notlarında detaylı yazıyor.

Alıntı Originally Posted by tacir1 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bu şirketin akaryakıt istasyonları ve dinlenme tesislerinin tamamının mülkiyeti kendisine mi ait?

4. Herkes nefesini tutmuş galibin tahliyesini bekliyor heralde ama öyle bişey olması mucize olur çünkü ortada 7.2 gr var sahte evrak çok miktarda para nereden geldiği belli değil şimdi galibin advakatı bunları milimi milimine tüm açıklığıyla anlatması lazım hiç bir açık nokta bırakmadan açık şeffaf olması lazım şüphe bırakmadan sonra savcılık bu yeni belgelerle ilgili bir araştırma Bi doğrulama yapacaktır bunun için Bi sonraki mahkemeye ertelenir eğer çok net Bi anlatım ve belğeleme olursa şu 7.2 ninde sahibi belli olursa tahliye olur o 7.2 nin sahibinin kanında da o maddeye rastlanırsa ve o pisiko maddeler olursa kanında galip işin bu kısmından yırtar çevresindekilerden bu maddeyi kullananlar illaki vardır işte onlardan birini yakmalı veya gönüllü olarak galibe kurban olurum diyen çıkmazsa tüm çalışanlara kan testi istesin mesela ayrıca dün vangd avtur tavan oldu bu galip avturun %30 una sahip yani avtur şirket ortağı olan galibin hapiste olmasını olumlu algılamış galiba
    Son düzenleme : kilavuz; 22-07-2022 saat: 12:51.

5. Sayın by akıl,sen uyumak için xanax al iyi gelir,tek kağıt ve mepet değilmi? İnanamıyorum....

6. Bazı laleler al satla zararı çıkardım diyor 2.96 dan aldım 3.01 den sattım diye şimdi en küçük hisse senedi komisyonu 0.0009 yani 9/10000 veya onbinde 9 kuruş ve bu komisyon için ya yüklü bir para olması gerekiyor yada yüklü bir alış satış girmeniz gerekiyor ki mepet in kademedeki işlemleri buna müsait değil ayrıca hiç böyle yüklü bir alış satış olmadı kaldı ki onbinde 9 gibi bir oranla alış satış yapsanız bile hem alışta hem Satışta o komisyonu verdiğiniz için toplamda kazandığınız 0.05 kuruşun üstünde (0.0532) gibi bir komisyon vermiş olursunuz ki bu da zarar yazar yani yahnisi şu inanmayın bu lalelere

7. Ufak Bi hesap hatası yapmışım üstteki yazımda neyse bu zarar yinede çıkmaz böyle hele 9/10000 li Bi komisyonu vermezler üç 5 lotluk satışlara kafa kafaya gelir uğraşmaya değmez

8. Bi sonraki mahkemesi ne zaman

Sayfa 3/87 İlkİlk 123451353 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •