Special Days Image
Sayfa 32/88 İlkİlk ... 2230313233344282 ... SonSon
Arama sonucu : 698 madde; 249 - 256 arası.

Konu: MEPET - Metro Petrol ve Tesisleri

1. Yarın bankaların günü olur mu acaba faizde 0.5 gibi Bi indirim olrsa gyolara da Bi hareket olabilir bence
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

2. Ayrıca bişey daha galip çıkacak diye mi evelsi günkü tavanı ardında dünkü tepe hareketini yaptı yani galip çıkıyor diye hecan mı yapıyorsunuz iyide bu 8 yıllık baskıyı kim yaptı hisseyi 5.5 dolardan ky ya kim sattı

3.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Ayrıca bişey daha galip çıkacak diye mi evelsi günkü tavanı ardında dünkü tepe hareketini yaptı yani galip çıkıyor diye hecan mı yapıyorsunuz iyide bu 8 yıllık baskıyı kim yaptı hisseyi 5.5 dolardan ky ya kim sattı
    Kardeşi avtur ve bunun oteli hizmete girmedi mi ? Edirne de, taşı toprağı altın olmuş Edirne'nin, bugünkü haber buydu.kardeşi tam hareket edemedi. Avturla değiştirdim azıcık

M2003J15SC cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. Kaç yıllık haberdi o bunun ortaya atıp unutulan çok şeyi var şimdi o ilgili kapı bul ada parsel no sundan parsel sorgulamaya git adresi konumu bul edirneden varsa Bi arkadaşını başına gönder yerinde ne var taş taşın üstüne koyulmuş mu yani sözün kısası bunun şunu yapacaz bunu edecez laflarını hiç Bi daha yazayım Hiç birine i nan ma bu gurubun hiç bir lafına sözüne gü ven me spekülatif hisseler bunlar başka bişey değil çok Bişeyler yüklemeyin amaç ky yı her türlü mikmek başkada bişey değil o sebeple bu hisseler den birindeyseniz ele geçen fırsatı kullanacan hayale dalmayacan

5. Bana göre galibin mahkemesi dışarı çıkıp çıkmaması bunların hiç bir önemi yok tek ama tek beklentisi şu an için şirketin el değiştirmesi öyle Bi habere bu hiseyle ilgili tüm olumsuz düşüncelerimi silerim ama o haberin ne zaman geleceği veya gerçekten satılır mı bunlar muamma bu sebeple temkinli beklemeye devam ederim

6. Her zamanki galip para kazandırtmaz

7. Şşş yillar gecmis hala bi cacik olmamis be senden meret vay anasini sayin seyirciler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

8. Metro turizm ve mepet in satışı ile ilgili bir gelişmemi yaşanıyor bekleyelim görelim.

Uzun zamandır araştırıyorum şirketi dikkatimi çeken bir hususu paylaşmak isterim
    Mepet elektrikli şarz istasyonları konusunda büyük beklentim elindeki tesisler hem konum olarak hem mekan olarak çok uygun bende mepetle ilgili büyük beklenti oluşturdu.

Yaşasın TOGG )

Sayfa 32/88 İlkİlk ... 2230313233344282 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •