Sayfa 29/88 İlkİlk ... 1927282930313979 ... SonSon
Arama sonucu : 699 madde; 225 - 232 arası.

Konu: MEPET - Metro Petrol ve Tesisleri

1. Hitit herzamanki kalleşliğini yaptı ykbnk tavana gidemedi ama çok yakınında gezip durdu smart g tavanı bozup bozup tekrar tavan oldu silkelediler heralde neyse mepet uyudu
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

2. Kaç gün oldu satacaz dediği günden bu güne

3. 141 gün olmuş vay anasını yav 141 gün olmuş satacaz demiş hiç bir şey yapmamış ky böyle kandırılmış mal kitlenmiş birde spk ne yapmış peki güven de böyle böyle kazanılıyor ama

4.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    Akıllıca davranın 4.50 yi geçemez bana göre
     Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    141 gün olmuş vay anasını yav 141 gün olmuş satacaz demiş hiç bir şey yapmamış ky böyle kandırılmış mal kitlenmiş birde spk ne yapmış peki güven de böyle böyle kazanılıyor ama
    Hiç mi ümit kalmadı. Artık bende sıkılmaya başladım

M2101K9AG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Diyelimki Bi ümit var iyide piyasada bankalar uçuyor endex uçmuş gitmiş bu durumda galibin veya mepet in ne yumurtlayacağını beklemek ne kadar doğru yani şöyle düşün senin Bi tavuğun var sürekli cılk yumurtluyor ama sana söz diyor yarın sana altın yumurta verecem diye söz diyor komşunun tavuğuda altın yumurtluyor komşuda gel kardeş al bu tavuktan Bi tane boşver o tavuğu dese ne yaparsın kendi tavuğunun altın yumurtlamasını mı beklersin yoksa hemen komşunun tavuğundan istediğin kadar alıp ertesi gün altın yumurta biriktirmeye mi başlarsın böyle piyasalarda hızlı davranacan mutlu olacan beklemiş kokuşmuş şeylerden uzak kalacan derim ben kaldı ki daha Bi sürü etken var iş vakıf ykbnk gibi koca koca bankalar yüksek hacimlerle tavan olurken bunda beklemek ne kadar doğru siz karar verin ayrıca bunların sözüne ne kadar güvenilir siz karar verin
    Son düzenleme : kilavuz; 08-09-2022 saat: 20:11.

6. Bu gün ögleden sonra bankalar çöker bu gün olmasa yarın çöker demir çelik alemiyum sektörü çıkar bence birde asels yükseliş devam eder

7. Bu gün yazmayacaktım ama hadi yine acıdım yazayım dedim eğer bu endeksteki yani bankacılık endexindeki düşüş devam ederse galip bu durumu değerlendirir hareket tarzı düşüşü önce yükselişle karşıla ardından malı yedire yedire bitir sonra tabana ver gitsin bu tip durumlarda galip olsaydı böyle yapardı bu gün benzer bir hareket yapmış hacim yüksek o sebeple dikkatli olun her zaman aynı şeyi mi yapar bilmem ama siz yinede dikkatli olun

8.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    bu gün yazmayacaktım ama hadi yine acıdım yazayım dedim eğer bu endeksteki yani bankacılık endexindeki düşüş devam ederse galip bu durumu değerlendirir hareket tarzı düşüşü önce yükselişle karşıla ardından malı yedire yedire bitir sonra tabana ver gitsin bu tip durumlarda galip olsaydı böyle yapardı bu gün benzer bir hareket yapmış hacim yüksek o sebeple dikkatli olun her zaman aynı şeyi mi yapar bilmem ama siz yinede dikkatli olun
    bankalar dip dip gitti ama bu düşmüyor

Sayfa 29/88 İlkİlk ... 1927282930313979 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •