Sayfa 31/88 İlkİlk ... 2129303132334181 ... SonSon
Arama sonucu : 698 madde; 241 - 248 arası.

Konu: MEPET - Metro Petrol ve Tesisleri

1. Burası Mepet sayfası ama mepet harici her hisse hakkında yorum yapılıyor, şaka gibi.

2. Bu topikte ben yazmazsam kimse yazmaz
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

3. Neyse galibi salmışlar mı

4. Kim yaptı bu gaddarlığı Endex desem Endex %2 yukarıda Endex olamaz bu dün tavan çekti ee bu gün düşecek ne vardı gerçi dün de çıkacak ne vardı öyle ya işte ee habersiz çıkışların sonu böyle bitiyor ardından yeni civcivler kümese hele Endex az aşşağı geleydi kesin taban olurdu

5. Çıkışlarda %3 5 azaltsaydınız yine sevinecek Bişeyler bulurdunuz birde tepeden ekleme yapanlarda var işte onlar %8 10 ekside şuan şimdi o %10 ne zaman 0 lanır veya ne zaman artıya geçerim diye düşünürken galip ince ince çeker aşşağı hep üç beş kademe yukarı attırıp ardından ince ince satar neyse ben bunları çok anlattım ama tekrar üstünden geçeyim dedim yeni gelenlere kıyağım olsun Bi kere hacim kaç böyle yüksek hacim olan Bi gün de düşüyorsa sikintı Bi daha diyeyim böyle temelsiz habersiz yükselişlere itinayla yaklaşın

6. Spk ya sormak lazım bu 161 gün önce gönderdiği satacam dedikleri kapın sonucu ne oldu diye spk ky korumak adına bu suruyu şirkete sorar heralde

7. Galibi salacaklar diye bir kaç gündür hareketli emme salmazlarsaaa zaten hissede olan ky salacaklarınada inanmıyor da olan kümese giren yeni civcivler oluyor

8. Satacam dediği günden bu yana 163 gün olmuş herşey leri yalan dolan

Sayfa 31/88 İlkİlk ... 2129303132334181 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •