Sayfa 1/11 123 ... SonSon
Arama sonucu : 84 madde; 1 - 8 arası.

Konu: KRPLS - Koroplast Temizlik Ambalaj Ürünleri Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,578

KRPLS - Koroplast Temizlik Ambalaj Ürünleri Sanayi ve Dış Ticaret A.Ş.

Arz büyüklüğü: 367.380.000 TL
    H.A.O.: %45
    Oransal dağıtım.

Şirket paylarının halka arzında talepler 20 - 21 - 22 Temmuz’da toplanacak.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Koroplast Temizlik Ambalaj Ürünleri
    Halka arz kodu: #KRPLS Yıldız Pazar.
    Halka arz tarihi: 20-21-22 temmuz (Çarşamba - Perşembe - Cuma)
    Halka arz fiyatı: 4,68 TL sabit fiyat.
    Dağıtım yöntemi: Oransal dağıtım.
    Satışa sunulacak lot miktarı: ek satış dahil toplam:78.500.000 mlyn lot.
    Konsorsiyum lideri Yapı Kredi Yatırım Menkul Değerler.
    İskonto oranı: %25
    Paylarının %25 inin yurt içi 8000 lot altı talepte bulunan bireysel yatırımcılara, %25 inin yurt içi 8001 lot üstü talepte bulunan bireysel yatırımcılara, %40 ının yurt içi kurumsal yatırımcılara ve %10 un da yurt dışı kurumsal yatırımcılara tahsis edilmesi hedefleniyor.
    Halka arzdan sonra şirketin halka açıklık oranının ek satış dahil %45 olması bekleniyor.
    Satışa sunulacak ek paylar dahil olmak üzere, tamamı satılması durumunda 367.380.000 TL olarak gerçekleşecek.
    Kesin olmamakla birlikte, halka arz sonuçlarının 25 Temmuz da açıklanıp, 28 Temmuz da (Perşembe) işlem görmesi bekleniyor.

3. Katılmakta fayda var.2-3 tavan yürür bu..

4. Oransal olması ky.fazla hisse gelmez diye düşünüyorum 1000 lota 80 lot ancak gelir tahminim.Dört beş tavan gider gibi.ytd

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Bir paket çöp torbası da ben sipariş edeyim..Belki lazım olur

6. Arza katıldım, oransal değil miktarsal diyor. Herkese eşit hisse verilecek anlamı mı çıkıyor buradan?

Bir yönetici çıksa da KRLPS yazan başlığı doğrusuyla değiştirse ya,
    KRPLS halka arzında 2-3 hatta 4-5 tavan yazan arkadaşlar, şirkete değil de markaya bakıyor olmalılar, artıları kadar da eksileri var iyi araştırın derim, ytd,,,

8. Halka arz sonrası şirketin PD.si 817 128 000 tl.Şirketin artıları ve eksileri var,ben kendi açımdan halka arz olan bir hissenin artılarını değerlendirmeye aldım, eksilerini 4-5tavandan sonra bakarız.Şirket kadar markada çok önemli, örn.markete girince neye bakarız markaya..Ülker,eti,yudum,komili gibi gibi.Bu arada oransal dağıtım. Ytd

Sayfa 1/11 123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •