Sayfa 126/182 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176 ... SonSon
Arama sonucu : 1451 madde; 1,001 - 1,008 arası.

Konu: EuroBOND mevzusu hakkinda sohbet II

1.  Alıntı Originally Posted by Miroslav Yazıyı Oku
    Elinde Ülker eurobondu olan var mı ? Alınır mı sizce?
    Bende var, 15,6% getiriyle aldım geçen sene. Risk görmedim kendi adıma..
    ---------------
    Paylaştıklarım bildiğimi düşündüklerim ve fikirlerimdir. Hiç bir paylaşımım yatırım tavsiyesi değildir. Saygılarımla

2. herkese merhaba
    dün ziraat bankasının 29.09.2023 vadeli XS1691349010 isimli eurobondundan aldım. kupon adeti 2 diyor. fakat kupon ödeme tarihleri yazmıyor. kupon odemeleri ne zaman olur acaba?
    nasıl ogrenebilirim

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
     Alıntı Originally Posted by eberco Yazıyı Oku
    herkese merhaba
    dün ziraat bankasının 29.09.2023 vadeli XS1691349010 isimli eurobondundan aldım. kupon adeti 2 diyor. fakat kupon ödeme tarihleri yazmıyor. kupon odemeleri ne zaman olur acaba?
    nasıl ogrenebilirim
    https://arastirma.isyatirim.com.tr/2...ni-27-04-2023/

siteye ücretsiz üye olup. tüm bondların kuponlarını liste halinde görebilirsiniz
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

4.  Alıntı Originally Posted by kirk7 Yazıyı Oku
    Bende var, 15,6% getiriyle aldım geçen sene. Risk görmedim kendi adıma..
    Selamlar,
    Şirket eurobondlarına nereden bakılabilir, nasıl alınabilir.
    Teşekkürler.

Ben buradan bakıyorum. Ama fiyatlar bizdeki komisyonlar eklenince 2-3 $ daha pahalı oluyordur.Ayrıca min 200 bin nominal alınıyor diye biliyorum.

https://www.boerse-frankfurt.de/bond...DIRECTION=DESC

Alıntı Originally Posted by hbayburtlu Yazıyı Oku
    Selamlar,
    Şirket eurobondlarına nereden bakılabilir, nasıl alınabilir.
    Teşekkürler.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir, itibar etmeyiniz.

6. Vadesinden önce zarar etmeden, veya kar ile bozabilmek için cds lerin düşmesi mi gerekir?
    Sizce önümüzdeki dönem cds ler ne yönde ilerler.
    Teşekkürler

Alıntı Originally Posted by eberco Yazıyı Oku
    Vadesinden önce zarar etmeden, veya kar ile bozabilmek için cds lerin düşmesi mi gerekir?
    Sizce önümüzdeki dönem cds ler ne yönde ilerler.
    Teşekkürler
    %70-80 cds ler etkiliyor fiyatları, kalan kısım da piyasadaki talep ile değişebiliyor. Ama genel anlamda cds ler diyebiliriz.
    Şimşek gelip istikrarlı ve sıkı bir maliye politikası uygularsa cdlerimiz aşağıya gelir bir miktar daha ama kendi adıma ben herhangi bir anda 250-300 gibi cds görürsem tüm eurobonlarımı satıp kenarda beklerim.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

8.  Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    %70-80 cds ler etkiliyor fiyatları, kalan kısım da piyasadaki talep ile değişebiliyor. Ama genel anlamda cds ler diyebiliriz.
    Şimşek gelip istikrarlı ve sıkı bir maliye politikası uygularsa cdlerimiz aşağıya gelir bir miktar daha ama kendi adıma ben herhangi bir anda 250-300 gibi cds görürsem tüm eurobonlarımı satıp kenarda beklerim.
    cok tesekkurler, ben de satıs ıcın fırsat bekleyecegim.

Sayfa 126/182 İlkİlk ... 2676116124125126127128136176 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •