Sayfa 65/177 İlkİlk ... 1555636465666775115165 ... SonSon
Arama sonucu : 1414 madde; 513 - 520 arası.

Konu: EuroBOND mevzusu hakkinda sohbet II

Alıntı Originally Posted by pit Yazıyı Oku
    ne kadarlık bir arbitajınız oldu?
    Hsbc de bütün vadeli eurobondlar var mı ? Bugün işbankasında uzun vadeli bondlar yoktu.

Alıntı Originally Posted by duck wing duck Yazıyı Oku
    Satış işleminde ÜFEye göre değer %10dan az ise ÜFE düzenlemesi uyguluyoruz, değilse uygulamıyoruz galiba. Düşük olduğunda vergi yada beyanname vermek gerekiyor mu?
    ben yurt disi oturumluyum hocam, o yuzden herhangi bir vergilendirme uygulanmiyor bana.

ne kadarlık bir arbitajınız oldu?
    valla hocam o kadar detayli hesaplamadim, sadece kupon %6 dan %9.57 ye geceyim diye yaptim islemi.

Alıntı Originally Posted by Cilginfenci Yazıyı Oku
    Hsbc de bütün vadeli eurobondlar var mı ? Bugün işbankasında uzun vadeli bondlar yoktu.
    evet sanirim var, ben direk musteri temcilsim ile gorusuyorum, hangi eurobondu sorsam detayli bilgi aliyorum.

bu 2033 vadeliyi de dun kendisi arayip onerdi, gecen Persembe sanirim baslamis isleme.

Alıntı Originally Posted by legolas Yazıyı Oku
    evet sanirim var, ben direk musteri temcilsim ile gorusuyorum, hangi eurobondu sorsam detayli bilgi aliyorum.

bu 2033 vadeliyi de dun kendisi arayip onerdi, gecen Persembe sanirim baslamis isleme.
    sanırım türkiye'de 19 ocakta 2.ele düşecek işbankası bu şekilde bilgi verdi.

Alıntı Originally Posted by legolas Yazıyı Oku
    valla hocam o kadar detayli hesaplamadim, sadece kupon %6 dan %9.57 ye geceyim diye yaptim islemi.
    ben yarın kendi stoğumdaki eurobondlar için yapacağım bir optimizasyon çalışması. özellikle 100 üzeri fiyatlı ve faizi %9 üzeri olanlara çevirmeyi düşünüyorum. yoksa vade sonunda bir de nominalden kazanç hesabı ile uğraşmak istemiyorum
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Alıntı Originally Posted by duck wing duck Yazıyı Oku
    TEB'de var. 99.15 den satıyor. 9.50 gibi getirisi var.
    kirli fiyat mı temiz fiyat mı?
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

kirli fiyat mı temiz fiyat mı?
    Satış fiyatı yani kirli fiyat
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir, itibar etmeyiniz.

Sayfa 65/177 İlkİlk ... 1555636465666775115165 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •