Sayfa 111/182 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161 ... SonSon
Arama sonucu : 1451 madde; 881 - 888 arası.

Konu: EuroBOND mevzusu hakkinda sohbet II

1. KKM'de parasi olanlar.

Toplami 85 Milyar dolar olmus.

Izleyin, dolarinizi cekmek istediginizde ne verecekler, ogrenin.

https://www.youtube.com/watch?v=dxR6...1lBirEkonomiTV

6.8 dk.

2. Bu AL40 digerleri kirmiziyken de hep + modda geziyor. nedir sebebi acaba. Onu ozel yapan nedir?
    Untitled.png

3. Merhabalar, son 10 sayfayi hızlıca taradım bulamadım, sorulduysa affola
    tr deki eurobondlarini yurt dışına, ibkr, virmanlayan oldu mu acaba?
    Ziraatten ibkr ye aktarmak isityorum ama temsilci kesin bilmiyordur. Buradan doğru bilgiyi alıp konusursam belki is kolaylaşır

4. 2-3 yıl vadeli
    dolar ve euro
    eurobondu bakıyorum .
    Önerebileceğiniz varmı

5.  Alıntı Originally Posted by fezalii Yazıyı Oku
    Merhabalar, son 10 sayfayi hızlıca taradım bulamadım, sorulduysa affola
    tr deki eurobondlarini yurt dışına, ibkr, virmanlayan oldu mu acaba?
    Ziraatten ibkr ye aktarmak isityorum ama temsilci kesin bilmiyordur. Buradan doğru bilgiyi alıp konusursam belki is kolaylaşır
    Bu konuyu ben de merak ediyorum.

Ek olarak yurtdışına çıktığımızda IBKR'den paramızı nasıl çekeriz? O ülkede bir banka hesabı açtırıp parayı oraya havale edebilir miyiz?
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by Turnike Yazıyı Oku
    Bu konuyu ben de merak ediyorum.

Ek olarak yurtdışına çıktığımızda IBKR'den paramızı nasıl çekeriz? O ülkede bir banka hesabı açtırıp parayı oraya havale edebilir miyiz?
    Orası daha kolay. Bir kere ibkr ye aktarirsaniz ibkr den ayda bir wise hesabina pata aktarmak ücretsiz. Bir defa wise a aktarinca ister oradan direkt kullan, ister banka hesabına havale yap

7. Merhaba sayın forumdaşlar. Forumun vergi bilgisi çok üst düzeyde olduğu için bir vergi sorusu sormak istiyorum:

Eurobond kupon, temettü, ev kirası ve özel ders gelirimiz olsun; ayrıca ücret gelirimiz yok. Eurobond kupon ve temettüleri menkul sermaye iradı olarak beyan edip ödüyoruz. Kira ve özel ders gelirlerini ne şekilde beyan edip ödememiz gerekiyor? Hangi vergiler tahakkuk ediyor?

Teşekkürler şimdiden.
    ---------------
    Paylaştıklarım bildiğimi düşündüklerim ve fikirlerimdir. Hiç bir paylaşımım yatırım tavsiyesi değildir. Saygılarımla

izleyelim mi

Alıntı Originally Posted by kirk7 Yazıyı Oku
    Merhaba sayın forumdaşlar. Forumun vergi bilgisi çok üst düzeyde olduğu için bir vergi sorusu sormak istiyorum:

Eurobond kupon, temettü, ev kirası ve özel ders gelirimiz olsun; ayrıca ücret gelirimiz yok. Eurobond kupon ve temettüleri menkul sermaye iradı olarak beyan edip ödüyoruz. Kira ve özel ders gelirlerini ne şekilde beyan edip ödememiz gerekiyor? Hangi vergiler tahakkuk ediyor?

Teşekkürler şimdiden.
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Sayfa 111/182 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •