Special Days Image
Sayfa 4/8 İlkİlk ... 23456 ... SonSon
Arama sonucu : 61 madde; 25 - 32 arası.

Konu: OBASE Obase Bilgisayar

Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Tavanı ancak açığa satış yaparak ya da tavandaki emirleri silerek bozarlar
    @mavideniz000 Bist50 hisseleri dışında açığa satış yasal anlamda yapılamıyor tabi siz yasadışı olarak yaptıran kurumlar var demek istiyorsunuz sanırım! aracı kurumun birisi yeni halka arz olan bir hisseye yasa dışı açığa satışa izin verdiği için SPK tarafından ceza yemişti!

2. Muhtemelen biliyorsundur, ama yanlış anlaşılmalar olabilir.

Piyasa yapıcı, bir kişi ya da bir kişi gibi hareket edebilecek yatırımcılardan oluşur. Görece lotu az olsa da, mesela %10, birlikte hareket edebildiği için tahtaya yön verebilir.

Yani önemli olan fazla lot olması değil, birlikte hareket edebilecek lot miktarı. Ziraat ten muhtemelen çok fazla ky başvuru yaptığı için buralarda fazla lot gözüküyor(genelde kamu bankaları en fazla lota sahip oluyor bu yüzden, özellikle eşit dağıtım olmuşsa).

Alıntı Originally Posted by berkimcans Yazıyı Oku
    OBASE genel takas, tahta yapıcısı Ziraat Yatırım görünüyor, bu yeni halka arza Yatırım ve Emeklilik Fonları ilgi göstermemiş gibi,
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

3. Yarın gevşeme olursa kendi adıma alım denemesi yapmayı düşünüyorum, gevşermi bir görelim ona göre hareket ederiz hayırlısıyla.ytd

Ben bugünde yoluna devam edeceğini düşünüyorum.
    Paylaşımlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi içermez... Ne mutlu TÜRK'ÜM diyene...

OBASE günlük, bugünden itibaren isteyenlere mal gelmeye başlamış gibi, şu an tavanda 5.1 mlyn lot alış var, 2.3 mlyn da tavandan satış yemiş,

Burası muz cumhuriyeti herşey olur 18:15:36 geçe emir verdim bana gelmedi nasip olmayacak bugün yarın da almak içimden gelmiyor

Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Burası muz cumhuriyeti herşey olur 18:15:36 geçe emir verdim bana gelmedi nasip olmayacak bugün yarın da almak içimden gelmiyor
    18:15:00 da gönderdim bana da henüz gelmedi, sizin önünüzdeyim ama milyon lotlar verilmediği sürece size gelmez o yüzden 00 saniyeyi yakalamanız gerekmektedir, ben bugünden sonra alış göndermeyeceğim daha,

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
    47 lot ile 300,33 TL kardayım

12 tane buz gibi Tuborg gold beleşe geldi.
    Bu sefer bende halka arza katılayım dedim.
    Hatta Barma'ya da katıldım.

Şaka bir yana.
    Keşke üniversite öğrencisi olsaydım.
    Halka arzlarla aylık harçlığımı çok rahat çıkarırdım.

1 haftada % 60 - 70 kazanmak güzel bir duygu

Sayfa 4/8 İlkİlk ... 23456 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •