Sayfa 6/8 İlkİlk ... 45678 SonSon
Arama sonucu : 61 madde; 41 - 48 arası.

Konu: OBASE Obase Bilgisayar

Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Berkimcans aldınız mı ben dün asuzu aldım tabandan bugün sattım hktm halka arzına kayılıyorum orada oransal var ekmek orada
    @mavideniz000
    yok 9 Ağustos salı sonrası OBASE ya alım yazmadım, 10 unda da arzdan geleni sattım zaten,
    HKTM lot sayısı az ve eşit olduğundan halka arzdan 300-400 tl arası gelir, tahtadan 4. 5. tavan da yakalanabilirse para kazanılır ama zor görünüyor, kolokasyon emirlerin önüne geçmek mümkün görünmüyor ancak milyon lotlar satılırsa bize gelir, ben kurumdan göndererek 18.15.00 zamanı yakalıyorum ama evden bu zamanı yakalamak mümkün değil,
    AZTEK de ise yüklü teminat gösterip %5-8 arası almaya çalışacağım, gerçek kar güzel oransallar da görünüyor,

Şimdi baktım Aztek kurumsal hktm eşit dağıtım ama kurumsalları %50 ayrı tutmuşlar
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Ne kadarlık teminat göstermek gerek fazla almak için
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

Alıntı Originally Posted by mavideniz000 Yazıyı Oku
    Ne kadarlık teminat göstermek gerek fazla almak için
    Teminatı, ayırabileceğin paraya göre göstermelisin, ortanın altı ölçekli, 25 mlyn lot arz edilecek, araştırmama göre 3001 lot üzerine %5 - 8 arası bekliyorum, bende hesabımı bu orana göre yapacağım,

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,376
    bu hisse de ekmek var mı ?
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

6. Güzel mal topladılar. Bakalım ne zaman hareket edecek?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Bir haftadır bu hisseyi ( 19 TL den bu bine ) izliyorum...
    Birileri kendi kendine ,kedinin ip yumağı ile oynadığı gibi hisse ve fiyatı ile oynuyor..Bu şekilde 16 TL ye kadar indirdiler..
    Dağıtıyorlar mı, Topluyorlar mı,o konuda bilgim yok..
    Önümüzdeki hafta ,bu tahtaya dalacagım,Bakalım kim galip gelecek.!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Hisse ile oynayanlar; Her gün Fiyatı 1 TL indirmeye devam edin bakalım..En fazla halka arz fiyatına getirebilirsiniz..!! Ya sonra.?
    Anahtarları, elinizden almaya az kaldı..!!
    Sessizce, Kenardan İzliyorum..
    Bir süre daha oynayın..!!

Sayfa 6/8 İlkİlk ... 45678 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •