Sayfa 7/16 İlkİlk ... 56789 ... SonSon
Arama sonucu : 126 madde; 49 - 56 arası.

Konu: BARMA Barem Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,369
    güzel şirketlere böyle baskı yapıldığı zaman öyle sinir oluyorum ki bir alan satan oyuncak gibi oynayan gedik yatırımdan işlem yapanlar yada gedik çalılanları olunca daha çok sinir oluyorum şirket halka açılalı iki haffta oldu doğru dürüst bir bildirim yok 2 eylüle kadar bilanço yollayacaklar kurumsal firmayız daha da kurumsal olmak için halka açıldık diyen patron vardı tv de çok kurumsal oldunuğunuz belli oldu kurumsallıkdan ne anlıyorsa bıktım değer yatırımı yapcağız diye banka rallisini kaçırdık
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

2. Bilsnço nasıl

3.  Alıntı Originally Posted by kanepe Yazıyı Oku
    Bilsnço nasıl
    130 milyon kar. İyi sayılır da bizim borsa kar zarar hesabına bakmaz canları isterse yukarı sürerler.

4. Şirket'in üretim faaliyetlerinde kullanılan ana hammadde olan kağıt, tamamen üretici diğer firmalardan temin edilmekte olup, ana hammaddenin Şirket bünyesinde üretilmesine yönelik olarak orta – uzun vadeli stratejik yatırım düşüncemiz kapsamında kağıt fabrikası yatırımı için Konya Ereğli OSB'de 100.000 m² arsa tahsisi yapılmıştı. Kağıt fabrikası yatırımına yönelik olarak ana tedarikçi firmalar ile görüşmeler sürmekle birlikte, henüz yatırıma yönelik somut karar ve gelişme bulunmamaktadır. Bununla birlikte yatırım aşaması için teşvik belgesi süreçleri başlatılmış olup, Konya Ereğli Kağıt Fabrikası yatırımı için 1.022.509.175 TL tutarlı revize teşvik belgesi alınmıştır. Söz konusu belge kapsamında yatırıma başlanması halinde, yatırım teşvik belgesi, izahnamemizde de bahsi geçen söz konusu sanayi parseli üzerinde 58.000 ton/yıl kapasiteye sahip atık kağıttan Kağıt Üretim Tesisi kapsamında kullanılacak olup, ilk etapta 200 personel istihdamı olması öngörülmektedir.

Bölgesel teşvik kapsamındaki söz konusu Yatırım Teşvik Belgesi'nde öngörülen destek unsurları "KDV İstisnası", "Gümrük Vergisi Muafiyeti", "Vergi İndirimi" ve "Sigorta Primi İşveren Hissesi" şeklindedir.

Konuyla ilgili gelişmeler Sermaye Piyasası Mevzuatı çerçevesinde kamuya duyurulacaktır.

5. 43'ün hacimli kırılıp üstünde kapanış yaparsa bambaşka bir Barma izleyebiliriz.Halka arzlardan en geride kalan bu oldu şimdilik. 10 Ağustostan beri tahta yapıcı 39-43 aralığında küçük yatırımcıyı güzel dökmüşe benziyor. Tahtada Yatırım Fonları'nın hakimiyeti var son 1 ayda.Pek dikkat çekmiyor şimdilik ama ileride adından söz ettirecek bir şirket olacağa benziyor özellikle son aldığı yatırım teşviki çok güzel gelişme ilerisi için

6. tarihe not 28.09.2022

barma 47.26

7. Firmanın güneş enerjisine geçeceği Kasım 2021 yılında haber olmuş ama son durum nedir biliyor musunuz?

https://www.baremambalaj.com/haberle...e-geciyor.aspx

8. Girdim bir bilmeze hakkımda hayırlı kazanç olur inşaALLAH

Sayfa 7/16 İlkİlk ... 56789 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •