Sayfa 4/16 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon
Arama sonucu : 126 madde; 25 - 32 arası.

Konu: BARMA Barem Ambalaj Sanayi ve Ticaret A.Ş

1. tabanda nekadar var derinlik koyabilirmisiniz

Alıntı Originally Posted by DRİSO Yazıyı Oku
    tabanda nekadar var derinlik koyabilirmisiniz
    BARMA tabanda 1.2 mlyn lot satıcı var,

3. saat 14 00 itibari ile taban fiyat 43,12 fiyattan 580.000 lot islem görmüş 1280,000 lot satıcı var.

4. info yatırımın %20 iskontolu dediği fiyat seviyelerindeyiz bakalım patron malına sahip çıkacakmı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,381
    şirketi araştırıyorum bu fiyatlar alım fırsatı olabilir satan memur mantığı yada kısa vade kar satışı yapan küçük beyinler olabilir onlar dökülünce asıl hareketini yapacaktır diye düşünüyorum bu sene ilk çeyrek kar zaten sektörü kar rekorları kırıyor barem de ayını oranda kar patlaması yapmış yapıyor 6 aylık 9 aykık karlar gelsin şirket konya da yeni bir yatırım yapma düşüncesinde şu an da üç fabrikası var 4.fabrikayı kurarsa tam entegre ambalaj devi olacak diye buralardan alıma devam ediyorum yinide borasadaki çak-allık mantığına göre bende kademli alıma devam edeceğim hayırlı günler herkesin kendi akılı var kimseye al sat demem halka arza girdim bir tane satmadım satanlardan alıyorum
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

6. Yabancı ve fon alımları var heralde. Takası öbür arzlardan ayrışacak gibi.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Ovam Yazıyı Oku
    Yabancı ve fon alımları var heralde. Takası öbür arzlardan ayrışacak gibi.

BARMA genel takas, son 2 günde aldılarsa burada görünmez ama yabancı ve fon alışları yok,

8. Bugünkü alışları kastettim. Tahmini olarak 400 - 500 k ky çıkışı varken, alışlar yabancı ve fon girişine benziyor. Ama kesinliği dediğiniz gibi 2 gün sonra belli olur

Sayfa 4/16 İlkİlk ... 2345614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •