Sayfa 176/993 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226276676 ... SonSon
Arama sonucu : 7937 madde; 1,401 - 1,408 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVIII

1.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    TS sürünüyor GS ile ayni fiatta,ama onu orada bırakmaz tahtacı,BJK'nın eti butu nekide 8 üstüne attı,TS 5.90 sürünüyor gözüküyor şu aralar aldanmamak lazım,FB 61 buraya nasıl geldi onu hiç anlamadım
    Açıkçası bu sene Spor hisseleri arasında güzel geçiş fırsatları yakalanıyor.
    Belkide az çok ben tetiklemişimdir.
    Önce bir sistem kur.
    Sen sadece sistemi denetle yeter.

2. Cumhuriyet tarihinin en büyük icradan satış ihalesine çok az bir zaman kaldı. Zincirlikuyu da bulunan Çiftçi Towers daki 437 daire ve dükkan 24 Ağustos'tan itibaren icradan satılacak. Çoğunluğu boğaz manzaralı olan mülklerin değeri ise dudak uçuklattı. İcradan satılacak gayrimenkullerin değerinin 4 milyar 289 milyon 645 bin TL olduğu ortaya çıktı. Satışı isteyen bankanın kredi alacağı ise 347 milyon dolar.

https://www.karar.com/guncel-haberle...irmada-1683125

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    6 milyon kişinin 30 milyar liralık borcu tasfiye edilecek.

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, elektrik, su, doğalgaz, telefon gibi temel ihtiyaçlara ait sözleşmelerden kaynaklanan borçları devletin üstleneceğini duyurdu.

https://www.cumhuriyet.com.tr/ekonom...Slider%20Haber

Devlet ustlenecek mis.

Milletin tumu odeyecek demiyor da.

Yine de ben inanmiyorum, secimde, milletin icra borcunu sildik diyebilmek icin bir yeni yalan.
    Bu haberi farklı kaynaklardan okuduğumda icralarda aşırı fazla dosya var ve genelde 2 kağıda kadar olanların sayısı anormal yüksek...2 kağıda kadar olan dosyalar icra müdürlükleri tarafından kapatılarak yük hafiflemesi olacak , bazı şirketler bu parayı da alamadığından Devlete yani bize kitleyecekler...

Hatta Tefecilere satılmış olan 2500 altı dosyalarda düşecek deniyor...Vergilere extra birşey geçirmesinler de topladıkları ile bu işi halletsinler ,

4. Achiles
    sence sabah ki pompa saldırısı back test miydi ?
    oyun planım atak sonrası bu şekilde

Memento mori

5.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Bu amaçla ailelerin borçlu olduğu şirketler, icraya verdikleri alacaklarını muhasebe kayıtlarında gider olarak gösterecek ve vergiden düşecek
    tabi vergiyi eşekbaşi ödüyor zaten dağıt parayi caninin istedigi gibi kkmciye ver, borç takan icraliga ver..
    anket işleri daire başkanınöbetçi crashçıyeşil soğan stokçusu

6. Ortalama Kişi başı borç 5 Bin TL.

Bu kişilerin borçlarına ceza faizi uygulaması olmuşmudur bu konuda bilgisi olan varmı ?
    Aslında borçları daha düşükmüdür ?
    Önce bir sistem kur.
    Sen sadece sistemi denetle yeter.

7. SALDIRILARI NOT ETTİK, YARGI TARAFSIZ OLDUĞUNDA HESABI SORULACAK.

Kemal bey linç edildi, ölümden döndü. Failleri beraat etti. Benim evim basıldı, failleri beraat etti. Buğra Kavuncu dövüldü, failler beraat etti. Yargı diye bir kavram yok. DEVA Partisi'nin il başkanı Karaman da dövüldü ve iç kanama geçirdi. Bu organize bir saldırıydı. Gelecek Partisi'nden Selçuk Özdağ cuma namazına giderken organize bir grup tarafından saldırıya uğradı. Basın danışmanım Murat İde saldırıya uğradı. Caydırıcı bir önlem yok. Bunlar not ediliyor. Bizim son 2 arkadaşımız sosyal demokrat ailelerden geliyorlar. Sıfır kilometre siyasi geçmişleri var. Üye yazmak üzere Esenyurt ta bir karavanda bekliyorlar. 25 kişi saldırdı. Ben 80 öncesinin talebesiyim, böyle namertlik görmedim. 25 kişi 2 kişiye saldıramaz. Gözünün biri hasar aldı çocuğun. İktidarın Bu bir yanlıştır cümlesi bile yok. Saldıranlar arasında bir siyasi partinin ilçe başkanı var. Fotoğraflarla poz veriliyor, bunlar korkunç. Yargı tarafsız olduğunda bunların da hesabı sorulur, yanlarına kar kalmaz. Biz bunları not ettik ve milletimizle paylaştık.

https://www.karar.com/guncel-haberle...r-tvde-1683079

Alıntı Originally Posted by YapraksızYonca Yazıyı Oku
    tabi vergiyi eşekbaşi ödüyor zaten dağıt parayi caninin istedigi gibi kkmciye ver, borç takan icraliga ver..
    Bence olaya şöyle bakıyorlardır ; Yıllarca topladığımız (Moody's gereğinden fazla vergi toplanıyor demişti) yakındaşa aktarmaktan yakındaşlar obezite hastalığına yakalandılar hatta hareket edecek durumları kalmadı ayrıca bunları sırtında taşıyan halk da tam tersi yetersiz beslenmeden öldü ölecekler ; Adamları öldürmeyelim ki bizim obezleri taşıyabilsinler..Dolayısıyla seçim öncesi bir cansuyu verecekler...Onu da canı çıkmak üzere olan bize kitleyeceklerini düşünmüyorum , obezler bir kaşık eksik yiyecekler....

Sayfa 176/993 İlkİlk ... 76126166174175176177178186226276676 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •