Sayfa 234/993 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334734 ... SonSon
Arama sonucu : 7937 madde; 1,865 - 1,872 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVIII

1.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Sn EGEDUK, Sn bidbas, Sn Pscyokinesis,

Cevaplarınız ve verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim...
    Rica ederim.
    Özetle, işlem özelinde gecikmeler olsa da asla hak geçmez bu işlerde.
    Selamlar

2. Kurtlar ilk olarak güçlü sabit duran sürüyü ufak ataklarla sürüde ilk panik anlarının oluşması sağlar.
    Bu sırada yavaş yavaş sürünün dengesi bozulup kaçma duygusu ile harekete geçmesi sağlanır.
    Harekete geçen sürü hareket halinde iken kopmalar başlar ve gerekirse kendi içlerinden birini korumayı bırakarak bazen de kendileri de yere düşürerek sürünün tamamını kurtarmaya çalışır.
    Bu strateji sadece Bizon ve Kurt sürülerine de ait değildir.
    Önce bir sistem kur.
    Sen sadece sistemi denetle yeter.

3. Özel hastaneler, SGK sisteminden ayrılmaya başladı

Özel sağlık sigortaları %150 zamlandı

4.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Özel hastaneler, SGK sisteminden ayrılmaya başladı

Özel sağlık sigortaları %150 zamlandı
    https://www.cumhuriyet.com.tr/saglik...r-oldu-1975528

Kismi SGK anlasmasi olanlari devlet tum sisteme sokmaya calisti ondan kaciyorlar

Daha oncesinde zaten butun hastane tum SGK farki aliyorsa onda sorun yok

Neredeyse kalbim duruyordu yasli adamiz benim isim hep Izmir Egepol de oluyor onuda kaybetmeyelim

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan: "Yunanistan, İzmir'i unutma ileri gidersen bedeli ağır olur".
    Öncelikle yunan döllerinin Izmiri işgal edip, sonra bizim kurtardığımızı unutmamak lâzım.

Onlarda Selanigi yani Atatürkün doğduğu yeri unutma da deyebilirler, Suriyede Şam Israilde Kudüs liste uzar gider, taaa... Rodos, Girite kadar...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Arkadaşlar, dün sabah Encardım ile TEB atm'sine gidip 4000TL yatırmak istedim. (1 ay içerisinde 3 işlem ücretsiz yapılabiliyor) Parayı aldı, sonra teknik arıza deyip kartı iade etti, parayı yuttu, ekrana da 0850 ile başlayan bir numara yazıp, bu numarayı arayın dedi.

Ben numarayı aradım, Teb yetkilis çıktı, olayı anlattım, enpara (finansbank) müşterisi olduğumu öğrenince enparayı aramalısınız dedi. Enpara çözüm merkezine yazdım hemen, kayıt oluşturup en kısa sürede döneceğiz, sizin atm başında beklemenize gerek yok dediler.

Sonra bu sabah aradım, daha inceleme başlatmadık diye cevap verip, inceleme biter bitmez size haber vereceğiz yazdılar.

Daha önce başına bu tür para yutma olayı gelen arkadaş var mı acaba? Kaç günde çözülüyor, atm önünde parayı da saymıştım, herhalde atm kamerası çekmiştir, umarım bir sorun çıkmaz. Başına gelen, bilgisi olan varsa, haber verirse sevinirim...
    Benim başıma geldi ve yine 4 bin liraydı emme dolar 4-5 gaymeyken küttt ATM parayı yuttu ben şok, Finansbank ATM'sinden En Paraya yatırmıştım ATM önünden telefon açtım bayan kaç paraydı dedi 4 bin dedim, 5 dakika sonra para hesabıma geçti.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Öncelikle yunan döllerinin Izmiri işgal edip, sonra bizim kurtardığımızı unutmamak lâzım.

Onkarda Selanigi yani Atatürkün doğduğu yeri unutma da deyebilirler, Suriyede Şam Israilde Kudüs liste uzar gider, taaa... Rodos, Girite kadar...
    Gitmişken dubrovnik kadar gidelim Viyana soğuk ama küresel ısınma var artık Antalya san sıcak

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,931
    En az 5 AKP'linin adının geçtiği SPK rüşvet çetesi skandalını tek kişiye yıkması beklenen yargının zorlu sınavı: ''Sanık Ünsal Ban'ın kendi kendine rüşvet teklif ederek tek başına suç örgütü kurmak suretiyle...''

http://www.zaytung.com/fotohaberdetay.asp?newsid=407597
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 234/993 İlkİlk ... 134184224232233234235236244284334734 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •