Sayfa 312/993 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362412812 ... SonSon
Arama sonucu : 7937 madde; 2,489 - 2,496 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVIII

1. 25 sene önce hastanede çalışırken hastane yönetimine temizlik ihalesini biz çalışanlara verin tüm çalışanlara ev yapalım demiştim. O zamanlar da belediye kooperatiflere ucuz arsa veriyordu şehrin uzağındaki yerlere. 1500 daire desen. Böyle bir kooperatif için ben marangozundan işçisine ustasına kamyonu alet edavatini alır hem kendi işimi yapar hemde boşta olduğunda başka gelir getirecek işleri yaparım maliyeti azaltır gelir sağlarım tabi taşeron mantığı ile. Dürüst liyakat azim samimiyet ile bunlar çözülür imkansız değil. Bunlar olmadığını için bunlara inanmadığınız için çok zor geliyor.

2. Şunu da söyleyeyim benim çalıştığım dönemde hastane temizlik işlerini alan temizlik yemekhane çamaşırhane hasta bakıcı güvenlik laboratuar, radyoloji gibi tüm çalışanlar temizlik ihalesi ile çalışır. O dönemde o ihaleleri alan firma bugün okyanus grubu diye geçiyor. Oteller ismerkezleri gaz dağıtım gibi derya grup.

3.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    bana denk gelse derdim
    Ben derdim yeminle

4.  Alıntı Originally Posted by HURKUŞ Yazıyı Oku
    ''Önce malı görelim önce parayı görelim '' sahnesi vardır Hollywood filmlerinde önümüzdeki hafta piyasadan nakit para çekimi için henüz mal ortaya çıkmadan para çekme hamlesi gelebilecek gözüküyor.

Avrupa yakasında da bu teslimat sahnesine bir gönderme yapılmıştı.6:20
    https://www.youtube.com/watch?v=f9zRaeZRYcM
    Hatırlayalım.
    Heikenashi.

5. Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, canlı yayın programında CHP'li İzmir Büyükşehir Belediyesi'ni hedef alırken "İzmir şu an işgal altında" ifadelerini kullandı.

https://www.cumhuriyet.com.tr/siyase...Slider%20Haber

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,917
     Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    25 sene önce hastanede çalışırken hastane yönetimine temizlik ihalesini biz çalışanlara verin tüm çalışanlara ev yapalım demiştim. O zamanlar da belediye kooperatiflere ucuz arsa veriyordu şehrin uzağındaki yerlere. 1500 daire desen. Böyle bir kooperatif için ben marangozundan işçisine ustasına kamyonu alet edavatini alır hem kendi işimi yapar hemde boşta olduğunda başka gelir getirecek işleri yaparım maliyeti azaltır gelir sağlarım tabi taşeron mantığı ile. Dürüst liyakat azim samimiyet ile bunlar çözülür imkansız değil. Bunlar olmadığını için bunlara inanmadığınız için çok zor geliyor.
    Abi seni yeni cumhurbaşkanına danışman olarak atamak lazım...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

7. • Başvurusu toplanacak konutların ihalesi yapıldıktan sonra şerefiyeli satış fiyatları belirlenecek olup, başvuru sahipleri arasında "Hak Sahibi Belirleme" kurası çekilecektir.
    • Satışa sunulan konutlar için kura çekilişi yapılması halinde kura yeri ve saati İdarenin web sayfasında duyurulacaktır.
    • Konutların, adet, brüt m², net m² ve fiyat bilgileri projenin ihalesi yapıldıktan sonra kesinlik kazanacaktır.

Türkçesi;
    Başvuruyu yapıyorsun, ev fiyatı henüz belli değil, evin metrekaresi de belli değil.
    Projenin ihalesi yapıldıktan sonra başvurusunu yaptığın evin fiyatı ve metrekaresi belli oluyor.

Başvuru aşamasında karanlığa kurşun atıyorsun gibi .
    Yanlış mı anladım acaba?

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,917
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum, canlı yayın programında CHP'li İzmir Büyükşehir Belediyesi'ni hedef alırken "İzmir şu an işgal altında" ifadelerini kullandı.

https://www.cumhuriyet.com.tr/siyase...Slider%20Haber
    Kendisini yunanlı zannediyor herhalde.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 312/993 İlkİlk ... 212262302310311312313314322362412812 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •