Sayfa 324/993 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424824 ... SonSon
Arama sonucu : 7937 madde; 2,585 - 2,592 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVIII

1. Arkadaşlar kusura bakmasın hayatım boyunca hep travma ile geçti. Doğumumdan bugüne ağır travma. İlk evladımı kaybettim. Felç oldum. Diğerleri hayat hikayesi gibi ardı ardına.

Syn AvatarıAyasofya 2005 Konya tahinlerinden hangi markayı önerirsin?

3.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Syn AvatarıAyasofya 2005 Konya tahinlerinden hangi markayı önerirsin?
    Ermenek pekmezli helvası ve tahini bulabilirsen ben Konya'da zor buluyorum tahin de evde kullanım farkı var o yüzden yemiyorum ben pekmezli çocuklar sade yada şekerli seviyor ama sorarım

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Ermenek pekmezli helvası ve tahini bulabilirsen ben Konya'da zor buluyorum tahin de evde kullanım farkı var o yüzden yemiyorum ben pekmezli çocuklar sade yada şekerli seviyor ama sorarım
    Bizimkiler Tahin-Pekmez şeklinde yiyorlar...Bende tip-2 olduğundan tadına anca bakıyorum. Tüketim bu şekilde....

5.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Bizimkiler Tahin-Pekmez şeklinde yiyorlar...Bende tip-2 olduğundan tadına anca bakıyorum. Tüketim bu şekilde....
    Tamam heval Kredi kartı dönsün haftaya çarşıya çıkarız kışlık için alır kargolarım pekmezi halis hadim Aladağ doğal tshine de bakarım kg olsun heval

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Tamam heval Kredi kartı dönsün haftaya çarşıya çıkarız kışlık için alır kargolarım pekmezi halis hadim Aladağ doğal tshine de bakarım kg olsun heval
    Teşekkürler..

7. Ukrayna kaybettiği toprakları geri almaya devam ediyor.
    Rusya kış öncesi geri çekiliyor bazı bölgelerden.
    Rusya ya aynı cepheden daha güçlü bir kara savaşına tekrar girecek yada Belarus tarafından yeni bir cephe açacak.
    Aksi takdirde savaşı kaybederek bitirecek.

Russia-Ukraine War: Is the tide turning?
    https://www.youtube.com/watch?v=vOCX0FWkmHs
    Önce bir sistem kur.
    Sen sadece sistemi denetle yeter.

8. Şuan başta ben olsaydın bu cahil halimle bu sene ülkenin burcunun en az yarısını öderdim. Avrupa'da gaz yok ot yiyecek durumdalar. Topla ekibi köyde kasabada boş alan bırakma domates sebze yetiştir. Hafif suçlu olanları askerleri işsizleri topla dağda taşta çam kozalağı topla pelet yap sat. Minnacık beynimle aklıma gelen bunlar. Ha domates satamadin salça yap. Sebzeleri kurut. Her türlü pozisyonu düşünsünler onu da ben mi diyeyim. Adam Antalya da tarlada 2-3 EUR veriyor boşuna mı.

Sayfa 324/993 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424824 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •