Sayfa 384/993 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434484884 ... SonSon
Arama sonucu : 7937 madde; 3,065 - 3,072 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVIII

SPK Eski Başkanı Ali Fuat TAŞKESENLİOĞLU’NUN YENİ YOLSUZLUĞU ORTAYA ÇIKTI

Anadolu Asliye Ticaret Mahkemesinde açılan tazminat davasında, KOÇ Holding’de 2012-2022 dönemlerinde ciddi miktarlarda örtülü kazanç aktarımı yapıldığını bu durumun 2017 döneminde Maliye Bakanlığında görevli vergi müfettişi tarafından tespit edildiği konu hakkında raporlar yazıldığı raporların derin Fetöcü Vergi Denetim Kurulu Eski Başkanı Hüseyin KARAKUM tarafından dosyalarında hıfz edildiği ve işlem yapılmadığı, ardından İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığına 2019/181814 sayılı şikayette bulunulduğu, sözkonusu müracaat üzerine Cumhuriyet Savcısının SPK’dan gerekli incelemelerin başlatılmasını istediği ancak SPK eski başkanı Fetöcü Ali Fuat TAŞKESENLİOĞLU’nun gerekli incelemeleri başlatmadığı belirtilerek Koç Holding yönetim Kurulu Üyeleri hakkında TTK’nun 369/1., 553. ve 555. maddeleri uyarınca tazminat davası açılmıştır. Ticari dava yalnızca küçük ölçekli yerli yatırımcı menfaatleri gözetilerek kamu yararına açılmıştır. İlerleyen dönemde Koç Holding’ten davaya yönelik açıklama yapılmazsa buradan tekrar bilgilendirme yapılacaktır.

2. Memedabi sen misin ??

Bu niki değiştirme artık bence bu iyi..

Elalem ebesininkini gördü yeter da!

3. Değil..
    Memento mori

4. Potential sabotage: What's behind the Nord Stream pipeline leaks?
    | DW News,

Rusya gaz sızıntısının olduğu yerde Nato nun daha önce tatbikat yaptığını söylüyor.
    https://tass.com/politics/1515273
    Aynı anda 3 farklı noktada gaz sızıntısı.
    Son düzenleme : HURKUŞ; 29-09-2022 saat: 22:32.
    Önce bir sistem kur.
    Sen sadece sistemi denetle yeter.

5. Yeni savaş türü Deniz geçişli Boru Hatları Sabotaj Savaşı.
    Rusya gaz sızıntısının olduğu yerde Nato nun daha önce tatbikat yaptığını söylüyor.
    https://tass.com/politics/1515273

Karadenize dikkat.
    Türk akım ve Mavi akımdada benzer bir sabotaj olma ihtimali belirdi.
    Önce bir sistem kur.

6. İki gündür kirli propaganda yürüten Erdoğan ve yaveri fotoroman Süleyman… Öldürülen teröristin DNA raporuna rağmen, tam 2 gündür yalan söylediniz, havuz medyanız manşetler attı. Oysa ben ne dolaplar çevirdiğinizi iki gündür biliyorum. Bile bile yalan söylediniz.

Şimdi çıkın ve teröriste ait DNA raporunu açıklayın, bu millet bir kez ağzınızdan doğru bir şey duysun. Başsavcıya dosyaya el koyun dediniz. Başsavcıya sesleniyorum, o dosyayı gizlemeye çalışma, biliyoruz gerçekleri… Utanmıyor musunuz!

Kilicdaroglu tviti..

7. Who Bring an End to EU? What's behind the Nord Stream pipeline leaks? Who Gets the Most out of It?

27. saniye Thank you USA.
    Bir kaç gün sonra boru hatlarının içine Deniz Suyu girmeye başlayınca bu hatlar zaman içinde tamamen kullanılmaz hale gelecektir.
    No Energy,No üretim.
    Son düzenleme : HURKUŞ; 29-09-2022 saat: 22:36.
    Önce bir sistem kur.

8.  Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    İki gündür kirli propaganda yürüten Erdoğan ve yaveri fotoroman Süleyman… Öldürülen teröristin DNA raporuna rağmen, tam 2 gündür yalan söylediniz, havuz medyanız manşetler attı. Oysa ben ne dolaplar çevirdiğinizi iki gündür biliyorum. Bile bile yalan söylediniz.

Şimdi çıkın ve teröriste ait DNA raporunu açıklayın, bu millet bir kez ağzınızdan doğru bir şey duysun. Başsavcıya dosyaya el koyun dediniz. Başsavcıya sesleniyorum, o dosyayı gizlemeye çalışma, biliyoruz gerçekleri… Utanmıyor musunuz!

Kilicdaroglu tviti..
    ölen teröristin dna'sını kemal beyin dna'sı ile uyumlu çıkarırlarsa şaşırmam
    meğerse gayri-meşru ilişkisindenmiş, istenirse senaryoyu genişletebilirim nasıl olsa işimiz aya 4 şeritli yol..

Sayfa 384/993 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434484884 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •