Sayfa 533/993 İlkİlk ... 33433483523531532533534535543583633 ... SonSon
Arama sonucu : 7937 madde; 4,257 - 4,264 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVIII

1. Kripto dünyasında sezonun heyecanlı bölümlerden ... kırılsa çok canlar yanar...

https://mobile.twitter.com/NorthstarCharts

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,896
    İYİ Partililer TÜİK’in kapısına Pinokyo maketi bıraktı

https://www.sozcu.com.tr/2022/gundem...rakti-7468760/
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

3. Bir yandan eyt çıksın istiyoruzda 16 milyon toplam emekli var 25 milyon çalışan dan 4,5 milyon düşülecek bunlar genç yaşta emekli maaşı ile geçinemez mecburen çalışacak kafa kafaya çalışan ve emekli sayısı olduğunda sistemin işleyebilmesi için ya emekli olup çalışanların yakalanması halinde emeklilik iptal olacak yada devletin başına bela olacak. Bir ihtimalle beş on yıl boyunca kimse emekli olamaz ama sisteme katılan olmayınca tıkanır bir süre sonra.

4. Benim gördüğüm bildiğim kadarıyla emlak araba dolmuş taksi de ciddi vergi kaybı var. Nakit para kullanımını kaldırmak gerekir. Herşeyi sanal yada karttan geçmesi gerekiyor. Bu şartlarda devletin devamı bekası için bu şart oldu. Turist de gümrük yada hava alanında karti yoksa nakit verir kart alır. Mahalle aralarında bir sokakta bakkal marketten çok tütüncü var.

5. Beklentim yanında kredi kartı ile altın alımı yasaklanır.

6. 2023 yılında mümkünse ülke genelinde zeka testi yapılsın. Eğitim kültür vs. IQ testi düşük ise merada yaşasın boşuna şehri çevreyi kirletmesin. Yani şartlar uygunsa izole edelim. Hatta İstanbul Ankara İzmir gibi büyük şehirlerde yaşamak puantaja tabi olsun. O insanlar hizmet edecek marabalara özel renkli kamuflaj giydirip sınırlı sayıda olmalı.

7. Bu coinlerde ne bu derece yüksek bir kıyım oldu ?
    Bir şeyler olmuş da. Biri Bilo ağanın da anlayacağı şekilde anlatsa süper olurdu.

8.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Bu coinlerde ne bu derece yüksek bir kıyım oldu ?
    Bir şeyler olmuş da. Biri Bilo ağanın da anlayacağı şekilde anlatsa süper olurdu.
    akkız ile sarı gacıya geçiş olmuş üstadım bi anda borsadan ayrıştı US faiz vs. derken coinlere yeni para girişi olmuyo sanırım

öhöm merkeziyetçi para politikası ....

neticede cama kıstırmışlar kafayı bildiğimiz seneryo

Sayfa 533/993 İlkİlk ... 33433483523531532533534535543583633 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •