Sayfa 610/993 İlkİlk ... 110510560600608609610611612620660710 ... SonSon
Arama sonucu : 7937 madde; 4,873 - 4,880 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVIII

1.  Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    Evlat acısı nasıl bişeydir sizce?
    Ayrıca bu dünyanın hesabı bu dünyadadır, öbür dünyanın varlığı kanıtlanamamış bir efsanedir.
    evlat acısıyla konunun ne alakası var.?
    dünyada milyonlarca evlat acısı yaşayan aile bir şeylerin kefaretini mi ödüyor ya da arada ödeyeni de mi var..?
    herkesin ailesinde 3-4 kuşak geri git bir hastalık,kaza vs. bulursun, olduktan sonra olayı bu dünyaya yormak kolay
    musibeti yapan ölür, ceremesi torununun oğlundan çıktı denir, ilahi adalet kaç kuşak geriye kadar tecelli ediyorsa..?
    çaresizliğin adı kimine göre bu dünyada kimine göre öbür dünyada hesaptır, artık piyango hangi jenerasyona denk gelirse..

2. Obur dunyanin varligi kanitlanmamis bir efsane degildir.

Bu konuda Youtube da Anlatmak Zamani diye bir program yayinlaniyor, izleyin gorun.

Bir tip doktoru nasil kanitlara ulastigini anlatiyor.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Obur dunyanin varligi kanitlanmamis bir efsane degildir.

Bu konuda Youtube da Anlatmak Zamani diye bir program yayinlaniyor, izleyin gorun.

Bir tip doktoru nasil kanitlara ulastigini anlatiyor.
    Adamın biride, 45 derece çöl sıcağından 20 derece mağaraya terli terli girip uyuyunca yüksek ateşten gördüğü kabusla kendi şey ilan etmişti.
    Boş işler hocam. İnsanlar beyinlerinde kurduklarını yaşarlar, tıpkı benim gibi

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
    Bu ülkede tıpın t sini okumamış 22 yaşındaki kız 2 sene doktprluk yaptı, siz youtube daki bir programı kanıt diye bize sunuyorsunuz. Dr ların ilaç şirketlerinden aldıklarını da biliyoruz,
    Abd li mike a sordum, sizde din nasıldır diye, $ ı gösterdi, bizde tanrı budur dedi. Üstelik iyide bir hristiyandı. Bu zamanda para için yapılmıyacak şey yok.

5.  Alıntı Originally Posted by decamercion Yazıyı Oku
    Bu ülkede tıpın t sini okumamış 22 yaşındaki kız 2 sene doktprluk yaptı, siz youtube daki bir programı kanıt diye bize sunuyorsunuz. Dr ların ilaç şirketlerinden aldıklarını da biliyoruz,
    Abd li mike a sordum, sizde din nasıldır diye, $ ı gösterdi, bizde tanrı budur dedi. Üstelik iyide bir hristiyandı. Bu zamanda para için yapılmıyacak şey yok.
    Memleketin de en buyuk problemi bu zaten.

Bilgi yok, egitim yok, arastirma yok, ama fikir var.

Kimse size kanit diye bir sey sokmuyor, acin bakin bi ogrenin once, sonra buyuk buyuk laflar edin.

Duhul
    Apr 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    4,022
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Memleketin de en buyuk problemi bu zaten.

Bilgi yok, egitim yok, arastirma yok, ama fikir var.

Kimse size kanit diye bir sey sokmuyor, acin bakin bi ogrenin once, sonra buyuk buyuk laflar edin.
    Yav ağrıdaki psikolojisi bozuk adamın anlattıkları için niye 2 ssatimi
    harcayıum, ne idüğü belirsiz bi program için?
    siz izleyin bize anlatın en iyisi.

7. Ben vicdanımın sesini dinliyorum vicdanım Sanki bana Ebed, Ebed diye sesleniyor. Bu geçici Dünya hayatı onu tatmin etmiyor. Baki ve Daimi bir Alem istiyor ve arıyor. Bu arayış da; "Vermek istemeseydi, İstemek vermezdi" hakikatına götürüyor.

8.  Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    bende gelirim
    Sen gelde seni bir asalım bozkurta niye ceza verdiniz ben şikayet etmeden.

Sayfa 610/993 İlkİlk ... 110510560600608609610611612620660710 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •