Sayfa 617/993 İlkİlk ... 117517567607615616617618619627667717 ... SonSon
Arama sonucu : 7937 madde; 4,929 - 4,936 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVIII

1. Yemekci abi örnek vermiş. Mal olarak %20 küçülmüş. Eğer önceden yükleme olmazsa fiyatlara herkes bir gün küçülmüş olur.

2.  Alıntı Originally Posted by Patrick Bateman Yazıyı Oku
    Ben kimseye yardım etmeyelim de demiyorum ama bu işin yolu yordamı var.

Avrupa nasıl yapıyorsa bizim de öyle yapmamız lazım (dı).

Öyle elini kolunu sallayan herkes girsin içeri, vergi ödemeden açsın bir dükkan, 5 sene yaşadıktan sonra alsın kimliği öyle bir dünya yok.

Para karşılığı verilen pasaportlara sıcak bakmasam bile geri alınsın da demem o pasaportlar ama bahsettiğim şekilde ülkeye gelenlerin hepsi geri yollanmalı.
    dalga mi geciyorsun? gerek referandum gerekse istanbul secimlerii 300-500 bin oy ile secim belirlendi.bir sonra ki secimlerde bu bahsettiginiz multeciler iktidari belirleyecek

3. Baldızı aradım koyun tereyağı sordum 160 TL den 10 kg havada kaptı bir arkadaşım.

4. Rahat olun mülteci sorunu biter seçimden sonra.

5. 1100 odalı saraya fazla değil 3 mülteci aile alsınlar daimi ikametgah için
    yüzlerce görevliyle korunduğu halde bak nasıl güvenlik açıkları doğacaktır
    memleket te aynı hassasiyete layık değil mi, milyonları içeri al ama
    olay kendi şahsi güvenliğine gelince vatan güvenliğinin üzerinde tut, sonra da keşke şehit olsam de..

6. Eski AKP milletvekili ve Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Rektörü Prof. Dr. Fatma Seniha Nükhet Hotar, kız yurdu yapılması şartıyla bağışlanan İnciraltı ndaki 3 dönümlük arazinin satılmasına ilişkin eleştirilere yanıt verdiği açıklamasında Hizmetin önüne geçmeye çalışmak, ilk başta bu şehre ihanettir. dedi.

https://www.cumhuriyet.com.tr/siyase...Slider%20Haber

Yurtdisinda yasayan calisan yurttaslardan dunyanin dovizi gelirdi bir zamanlar, Denizfeneri turu bir turu soygunla bunlari kuruttular.
    Simdi sira egitim icin yapilan bagislarda, yakinda hic kimse tek bir bagis yapmaz artik.
    Hizmetin önüne geçmeye çalışmak,bu sehre ihanettir diyor kadin.
    Utanmak arlanmak yazmiyor kitaplarinda.

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Eski AKP milletvekili ve Dokuz Eylül Üniversitesi (DEÜ) Rektörü Prof. Dr. Fatma Seniha Nükhet Hotar, kız yurdu yapılması şartıyla bağışlanan İnciraltı ndaki 3 dönümlük arazinin satılmasına ilişkin eleştirilere yanıt verdiği açıklamasında Hizmetin önüne geçmeye çalışmak, ilk başta bu şehre ihanettir. dedi.

https://www.cumhuriyet.com.tr/siyase...Slider%20Haber

Yurtdisinda yasayan calisan yurttaslardan dunyanin dovizi gelirdi bir zamanlar, Denizfeneri turu bir turu soygunla bunlari kuruttular.
    Simdi sira egitim icin yapilan bagislarda, yakinda hic kimse tek bir bagis yapmaz artik.
    Hizmetin önüne geçmeye çalışmak,bu sehre ihanettir diyor kadin.
    Utanmak arlanmak yazmiyor kitaplarinda.
    Benim bu hayatta özellikle de Siyasal i.... tek bir tanrıya inandıklarına inanıyorum. Soru; o tanrı ne veya kim ?

8. YEPYENİ BİR KALKINMA HAMLESİYLE 2030 DA KİŞİ BAŞI GELİRİ 22 BİN DOLARA YÜKSELECEK BİR TÜRKİYE.

Yepyeni bir kalkınma hamlesiyle 2030 da kişi başı geliri 22 bin dolara yükselecek bir Türkiye. Borçsuz, krizsiz, mutlu bir Türkiye. Bu, bir vizyon yolculuğu. Türkiye için büyük hedefler belirlemekten korkmayan insanların yolculuğu. Bu, büyük lider Atatürk ün hayalindeki ülkenin yeni adımı. Bu, bir geleceğe dönüş projesi.

Kılıçdaroğlu nun paylaşımı şöyle;

5 trilyon 461 milyar dolar yöneten yatırım bankaları ve 500 milyar dolarlık fonlarla toplantılar yaptım. İlk 3 yılımızda en az 100 milyar dolar doğrudan yatırım, emeklilik fonlarından 75 milyar dolar, sürdürülebilirlik fonlarından da 150 milyar dolar yatırım alacağız. Ülkemize para akacak.

https://www.karar.com/guncel-haberle...akacak-1710126

Sayfa 617/993 İlkİlk ... 117517567607615616617618619627667717 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •