Sayfa 620/993 İlkİlk ... 120520570610618619620621622630670720 ... SonSon
Arama sonucu : 7937 madde; 4,953 - 4,960 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVIII

1. Espri yaptım bir yerde okudum hoşuma gitti. Teşekkür ederim. Deniz hocama sormuştum cevap vermiş. Tansu Çiller ile bu dönemi kıyas etmiştim. O zamanki şirket borcu hane halkı borcu devletin borcu mukayese edilmeyecek kadar azdı demiş. Ben anladım.

2. TVF,Kardemir hissesi almak için anlaşmaya varmış!!!

3.  Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    TVF,Kardemir hissesi almak için anlaşmaya varmış!!!
    dün tavanlamıştı zaten

görünmeyen el arada parmak atıyor endekse destek

şerro dümdük ilerliyor grafikte

temam

TCMB: Kasım'da enflasyondaki gerilemeyi enerji ve temel mal grupları sürüklerken, aylık bazda gıda grubu fiyat gelişmeleri öne çıktı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

5.  Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    TVF,Kardemir hissesi almak için anlaşmaya varmış!!!
    bende Nadir dövizle rus rublesi almak için anlaşmaya vardım. Kapalıçarşıya ruslar para getirdikçe biriktirecek .

Yatırım tavsiyesi ve biriktirme tavsiyesi değildir.

Bütçe görüşmelerinde kafasından yaralanan İYİ Partili Hüseyin Örs yoğun bakımda tedavi altına alındı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

7.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Bütçe görüşmelerinde kafasından yaralanan İYİ Partili Hüseyin Örs yoğun bakımda tedavi altına alındı
    ebenin şaplağı ile imamın pamuğu arasında geçen zamana HAYAT diyoruz.

8.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Başına yediği darbe sonrası durumu iyi değildi. EKG çekildiğinde kalbin durma aşamasından bir önceki aşama olan kalp ritminde bozulma olduğunu gördük. Hastanede ilk müdahale yapıldı. Vekilimizin kalbi elektroşok ile çalıştırıldı. Yapılan müdahale kalp ritminin geri döndürülmesi için yapıldı. Buna olumlu yanıt verdi. Ancak hayati tehlikesi devam ediyor. Şu anda uyutuluyor.

Son durum bu şekilde.

Acil şifalar diliyorum.

Sayfa 620/993 İlkİlk ... 120520570610618619620621622630670720 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •