Sayfa 801/993 İlkİlk ... 301701751791799800801802803811851901 ... SonSon
Arama sonucu : 7937 madde; 6,401 - 6,408 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVIII

1. Realities hocam resmi yazışma kitap yazma konusunda ki kurallara dikkat ederim. Ama avuç kadar telefonda yazarken bunlar dikkat etmek mümkün dedik. Vallahi açık söyleyeyim şuan gözlerim 3-5 mt deki insanı görmüyor. Ha eşit şartlarda yazma olsun sağlam telefonum olsun söz hiç hata yapmam.

Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    https://finans.mynet.com/haber/detay...-belli/458606/

Memur ve emekli maaşlarına yeni bir zam yapılması gündeme geldi. Yüzde 30'luk zam sonrası kulislerde AK Parti'nin sandık öncesi yeni bir zam için, çalışma başlattığı konuşulmaya başlandı. Ek zam oranı için yüzde 15'lik bir artışın masada olduğu belirtilirken, böylelikle memur ve emekli zammının yüzde 45'e çıkarılması amaçlanıyor
    Takvim gazetesi haberine benziyor.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3.  Alıntı Originally Posted by turali Yazıyı Oku
    Değil. Kendilerine her fırsatta törörist diyen, genel başkanlarını hapise atıp aihm kararlarına rağmen çıkarmayan, haklarında kapatma davası açan, kazandıkları belediye başkanlarını tutuklayıp yerine kayyum atayan birine yardım etmeleri, doğrudan veya dolaylı olarak lehine çalışmaları bence hiç tutarlı değil...
    İktidara yardım ettiklerini düşünmüyorum. Hükümetle görüşmeyeceklerine göre muhalefetle görüşmek uzlaşmak istiyorlar, muhalefetle asgari müşterekte buluşup mevcut iktidarı göndermek istiyorlar ve bunu da dile getiriyorlar ama muhalefet özellikle iyip yok sayıyor. Kaldı ki büyük sehirler seçimlerinde niyetlerini ortaya koyup aday cikarmayip chp adaylarını desteklediler. Bu seçime bu kadar önem atfedip sonrasında birşey yapmayanlar seçimi kazanamazlarsa sizlanmaya hakları olmaz. Ülkenin çözmesi gereken pek çok sorun var, bı sorunlar muhattaplarin karşılıklı ödünlesmesiyle çözülür. Ülkemizin ikinci yuzyilinda güçlü olmasını istiyorsak dış politika, iç politika, ekonomi, sosyal yaşam, adalet konularında geniş katılımlı ortak mutabakata ihtiyacımız var.

CPH2205 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Realities hocam resmi yazışma kitap yazma konusunda ki kurallara dikkat ederim. Ama avuç kadar telefonda yazarken bunlar dikkat etmek mümkün dedik. Vallahi açık söyleyeyim şuan gözlerim 3-5 mt deki insanı görmüyor. Ha eşit şartlarda yazma olsun sağlam telefonum olsun söz hiç hata yapmam.
    konuyu sen kaşıdın anlatayım, ben iyi niyetle sana, ki kuralını uygulamak istiyorsan
    yanlış yapıyorsunu vurgulamak istedim yoksa doğrudan kuralı yanlış uygulasaydın
    bana ne derdim, samimi olarak eğer kuralı uygulamak istiyorsan yanlış yaptığını belirttim
    başka kelimelerde de ayrık yazma hatası olsaydı olağan derdim, hiç ayasof ya yazdığını görmedim
    lakin ısrarla ki ile biten kelimelerde beraber yazılması gereken kelimeleri ayrık yazıyordun
    mesela ayhan başkan da klavye hatası çok yapar bana ne, ben topiğin düzelticisi değilim
    ben sadece iyi niyetle, eğer kuralı uygulamak istiyorsan yanlış biliyorsunu vurgulamak istedim
    sen nedense bu işi kompleks edindin, yoksa onlarca kişi her gün bir sürü hata yapıyor..

5. Özet olarak Türkçe’mizi doğru kullanmaya özen göstermeliyiz. Bilgi eksikliğimiz varsa, doğrusunu öğrenmeli ve hatalarımızı düzeltmeliyiz.
    Klavye hatalarının önüne geçmek için de iletiyi göndermeden önce kontrol edip, gördüğümüz hataları düzeltebiliriz.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,934
    Belki birilerine faydalı olur diyerek paylaşıyorum:

MUCİZE HAREKET! Oturduğunuz Yerde Yağ ve Şeker Yakıp Kilo Verin! / 5 Dakikada Sağlık

https://www.youtube.com/watch?v=y2A3w2MqfL8
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Özet olarak Türkçe’mizi doğru kullanmaya özen göstermeliyiz. Bilgi eksikliğimiz varsa, doğrusunu öğrenmeli ve hatalarımızı düzeltmeliyiz.
    Klavye hatalarının önüne geçmek için de iletiyi göndermeden önce kontrol edip, gördüğümüz hataları düzeltebiliriz.
    sayın egeduk, de-da kuralını da uygulamayan bir sürü insan var, olabilir
    lakin biri devamlı, çevre de, derin de vs. yazıp diğer kelimeleri doğru yazıyorsa
    ısrarla bir kuralı uygulamak isterken yanlış yaptığını iyi niyetle belirtirim lakin
    banada'yı bitişik yazarsan o senin seçimin, bu aradaki mantık ve niyet farkını anlatamadık ayasof ya'ya..

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Takvim gazetesi haberine benziyor.
    Ozammı yapacaklar %50-55 zam yaparlar diyordum. Yapmadılar ama devamı gelecek
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 801/993 İlkİlk ... 301701751791799800801802803811851901 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •