Sayfa 84/993 İlkİlk ... 3474828384858694134184584 ... SonSon
Arama sonucu : 7937 madde; 665 - 672 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVIII

1. Randevu aldım geçen hafta gittim hastaneye

Kayıt açtım 10:00 da önümdeki hasta bir türlü çıkmıyor.

Bir saat kırk kırkbeş dakik oldu danışmaya sordum öğleden sonraya mı kalacağız diye . 15 dakika var dedim öğlen arasına

5 dakika sonra çağırdı 10 dakika da sepetledi önceki hasta sohbet mi etti ne yaptılar hiç anlamadım benden sonra bir daha girdiler elinde çaylarla

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Çeşme dalyanda kalıyorum. Dalyan koyunda tüm balıkçılar full öekmiş. Alaöatıda tüm masalar arada neredeyse bi karış boşluk bırakılarak yerleştirilmiş full çekmiş. Bi porsiyon balık oda çiftlik en ucuz 300 tl para bok gibi millette üst üste oturyor. Rakı balık su gibi
    Dün alaçati 'da idik, sokaklarda yürümek mümkün değil! Fiyatlar da dedigin gibi uçuk.

Yalnız sevindirici bir durum var. Ortalıkta dolanan arap sayısı çok az. Gerçi araplar malın gözüdür, yiyeceğinin kazık olduğunu bildiginden gelmiyor olabilir.

Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku
    Dün alaçati 'da idik, sokaklarda yürümek mümkün değil! Fiyatlar da dedigin gibi uçuk.

Yalnız sevindirici bir durum var. Ortalıkta dolanan arap sayısı çok az. Gerçi araplar malın gözüdür, yiyeceğinin kazık olduğunu bildiginden gelmiyor olabilir.
    Şu an istatiksel olarak Toplumun %12 de deli para var...Bunlar nereye yönelse orası ihya oluyor..Diğer kesimde Market Market dolaşıp ucuz ürün bakıyor...Benim kişisel tahminim bunun % 7 lik kısmı AKP döneminde zenginleştiler...

Hindistan gibi aşırı zengin üst sınıf ve aşırı fakir alt gelir grubunu yarattılar...

Yaparsa AKP yapar

Verdik yetkiyi gördük etkiyi

4. sadece akp suçu değil..

korku tüccari malum kesim,
    fan kulübünü gazlamaktan,
    çok fırsatı kaçırttı...
    korkulacak şeyden korkmayıp, etkisiz şeylere panik atak geçiren ucube bir kitle yarattılar.
    Memento mori

5.  Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku

hayatimda gordugum en zavalli yer

Bir kere gittim bir daha asla

Bazi tabelalar dukkandan buyuktu. Yani bu kadar ticarilesmis baska bir yer varmi acaba dunyada?

O kadar cok isik neon ve tabela reklam varki ozunu coktan kaybetmis

Alıntı Originally Posted by Zaf.Dogu Yazıyı Oku
    sadece akp suçu değil..

korku tüccari malum kesim,
    fan kulübünü gazlamaktan,
    çok fırsatı kaçırttı...
    korkulacak şeyden korkmayıp, etkisiz şeylere panik atak geçiren ucube bir kitle yarattılar.
    "0 " sıfır faizli kredi;
    Düşük faizli kredi
    Arka kapıdan %50 indirimli döviz
    Kısmi Çalışma desteği
    KKM
    Yap işlet Vatandaş ödesin projeleri
    5-10 maaş
    Pudra şekerciler
    Kripto vurguncuları
    Çiftlikbankcılar

Belirli kesimi aşırı şekilde fonlayarak obez bir kitle oluşturulurken Vatandaşa da

Tuik enflasyonu oranında zam
    Emekli aylık bağlanma oranlarını düşürme

Sabit gelirlileri resmen çarmıha gerdiler...

Neyse Yaparsa AKP Yapar...

Alıntı Originally Posted by BaşKara Yazıyı Oku

Dalyan alaçatı çeşme ışdır sığacık urla hiçbirinde arap görmedim.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Tuik enflasyonu oranında zam
    Emekli aylık bağlanma oranlarını düşürme

Sabit gelirlileri resmen çarmıha gerdiler...

Neyse Yaparsa AKP Yapar...
    Sıfır itirazım var...

Bunlar olurken de,
    Tavşan gibi donmuş muhalefet vardı...
    biri bunları yaparken, diğer tarafta kendi sürüsünü avuttu, aman tepki çıkmasın..
    sonuç.... sabah akşam bir kaşık gaviskon..

Son 4 yıl özellikle kanırta kanırta böyle geçti...

Memento mori

Sayfa 84/993 İlkİlk ... 3474828384858694134184584 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •