Sayfa 847/993 İlkİlk ... 347747797837845846847848849857897947 ... SonSon
Arama sonucu : 7937 madde; 6,769 - 6,776 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVIII

1.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Benim teorim şu abi.Mv için HDP kapatılırsa HDP CHP bir grup. Bunun için ılımlı HDP liler tercih edilir. İyi parti Deva gelecek saadet demokrat parti bir grup. CB adayına kim çıkarsa çıksın. Sadece mahkeme Yargıtay ile önü kesilmesin her türlü alırız. Diyelim ki İmamoğlu aday oldu %70 aldı YSK der ki bu aday olamaz ve ikinci sıraya verdim mazbatayi. Adam anayasa mi kanun mu tanıyor. Adam diyor ki. Anayasada benim kanun da.
    yahu ayasofyacığım önce kanunu bil sonra konuş
    cb adayları 2'ye düştü diyelim, ikinci tur yapılmadan da bir tanesi ölsün
    diğer aday tek başına seçime girse de % 50+1 oyu almak zorunda..

2.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    Onu biliyorum da bunu militanlar öyle der. AYM de de çoğunluk gitti gidiyor.

3.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    Abi mühürsüz oylar geçerli sayıldı mi. İmamın zahmet olmasın diye akp ye önceden bastığı mühürler cezalandırıldı mi. İstanbulda malum Parti'ye koyduğumuzda TRT veriyi kesti mi. Muz cumhuriyetinde imkansız yok. Daha göreceğimiz coook şey var.

4. Bu arada Ayhan başkana özelden yazdım tahminleri. Malum zatın kazanma işi boka sararsa en son ki planı birinin vefatı ile sonuçlanır.

5. 2018 seçim sonuçlarına göre CHP nin oy oranını yüzdesel olarak artırma ihtimali yüksek gözüküyor.Su ana kadar sağdan hiç CHP ye oy vermemiş bazı kesimlerin gidişatı dengelemek için oy verme ihtimali var bence.
    Sağdan yaprak dökümünün ne kadarının ufak sağ partilerine geçeceği en çok merak edilen soru olacaktır.Onumuzdeki seçimde.
    Önce bir sistem kur.
    Sen sadece sistemi denetle yeter.

6.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Abi mühürsüz oylar geçerli sayıldı mi. İmamın zahmet olmasın diye akp ye önceden bastığı mühürler cezalandırıldı mi. İstanbulda malum Parti'ye koyduğumuzda TRT veriyi kesti mi. Muz cumhuriyetinde imkansız yok. Daha göreceğimiz coook şey var.
    boş konuşuyorsun, cumhurbaşkanlığı seçiminde 2. adaya görevi verelim diye bir şey olamaz
    isterse ölü veya tutuklanmış bir adaya karşı yarışsın diğer aday %50'yi geçmek zorunda..

7.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    boş konuşuyorsun, cumhurbaşkanlığı seçiminde 2. adaya görevi verelim diye bir şey olamaz
    isterse ölü veya tutuklanmış bir adaya karşı yarışsın diğer aday %50'yi geçmek zorunda..
    Alt mahkeme küçük mahkeme üst yargının AYM dahil kararını uygulamak zorunda mı zorunda. Ne dedi ben tanımıyorum bu kararı. Ne yapabildik.

8. Bence malum zat için imkansız yoktur iktidar için her yol mübahtir.

Sayfa 847/993 İlkİlk ... 347747797837845846847848849857897947 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •