Sayfa 901/993 İlkİlk ... 401801851891899900901902903911951 ... SonSon
Arama sonucu : 7937 madde; 7,201 - 7,208 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVIII

1. AKP li Cumhurbaşkanı Erdoğan Annem karne hediyesi olarak et aldı haberi sonrası işine son verilen muhabiri hedef aldı. Erdoğan ın O kameraman kadının veya kızın neyse ne kadar bu işte hem cahil hem de yapısı itibarıyla bozuk olduğunu ortaya koyuyor ifadeleri dikkat çekti.

https://www.cumhuriyet.com.tr/turkiy...Slider%20Haber

2. BUPAR Araştırma şirketi ilk defa oy kullanacak gençlerin nabzını tuttu.

Araştırmada gençlere Kime oy vereceksiniz diye soruldu. Gençlerin yüzde 65 i bu soruya Millet İttifakı, yüzde 23 ü Cumhur İttifakı yanıtını verdi.

Gençlerin yüzde 72 si yeni bir ismin cumhurbaşkanı olmasını istedi. Erdoğan devam etsin diyenlerin oranı yüzde 20.5 te kaldı.

https://www.cumhuriyet.com.tr/siyase...Slider%20Haber

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Yargı reformuyla, bağımsız ve tarafsız bir yargı için HSK yi kaldıracağız. Yerine Hakimler Kurulu ve Savcılar Kurulu şeklinde iki kurul kuracağız. Adalet Bakanı ve müsteşarı Hakimler Kurulu nda yer almayacak.

Görevini kötüye kullanarak AİHM in hak ihlaline yol açan savcılara neden oldukları zararın rücu edilmesini sağlayacağız. Tutuklamanın istisna olması ilkesinin titizlikle uygulanması için gerekli tedbirleri alacağız. Savunma mesleğini anayasal güvenceye kavuşturacağız.

https://www.cumhuriyet.com.tr/siyase...Slider%20Haber
    bunu yapan erdoğanda olsa sırtımda taşırdım
    hakim ve savcılar dayandılar biyere hukuku çürüttüler

son 3 yılda yapılan uygulamalr nedeni ile açtığım 3 davadada 1. derecede kazandığım tüm davaları istinafa ve yargıytaya yolladıalr
    bugün 1 dava daha kazandım
    onada 30 gün içinde istinafa başvururlar
    kazandığım tazminat davalarından birinin üzerinden 3 yıl geçti ve istinaftanda kazandım
    ama lkazandığım tüm paralar enflasyon karşısında pul oldular
    yıllık %14 faizle ödüyorlar
    resmen idare ile yargı dava açana kumpas kuruyorlar.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

4.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku

son 3 yılda yapılan uygulamalr nedeni ile açtığım 3 davadada 1. derecede kazandığım tüm davaları istinafa ve yargıytaya yolladıalr
    kazandığım tazminat davalarından birinin üzerinden 3 yıl geçti ve istinaftanda kazandım
    hukuk olmayan yerde hakim ve savcılara tazminat ödetirler mi..?
    düşünsenize osman kavala'ya ceza veren hakim olmak ister miydiniz, başlarım sarayın isteklerine dersiniz
    gelişmiş ülkelerde olsa adamın donuna kadar alırlar, fetöcü hakimler rahat etsin diye bu hükmü kaldırdılar..

5. Bugün uzun zaman aradan sonra Altının bir kısmı ile borsaya geçiş yaptım.
    O hissede sadece Fenerbahçe.
    Hikayesi de bu dönem için UEFA Avrupa ligi ve Lig hikayesi olarak kurdum.
    Bakalım ne olacak.
    66.53
    Heikenashi.

6. Hiranur Vakfı Kurucusu Yusuf Ziya Gümüşel'in, kızı H.K.G.'yi 6 yaşındayken 29 yaşındaki müridi Kadir İstekli ile dini nikahla evlendirmesi nedeniyle açılan davaya başlandı. Kartal'daki Anadolu 2. Ağır Ceza Mahkemesi'ndeki ilk duruşmaya; tutuklu sanıklar Gümüşel ve İstekli getirilirken, tutuksuz sanık anne Fatıma Gümüşel ise katılmadı.

Dava öncesi duruşma salonu önünde avukatlar ile güvenlik görevlileri arasında tartışma çıktı. Mahkeme heyeti baro ve derneklerin müdahilik talebini kabul etmeyerek davaya gizlilik kararı verildi, yayın yasağı getirildi.

https://www.cumhuriyet.com.tr/turkiy...Slider%20Haber

Duruşma salonu önünde avukatlar ile güvenlik görevlileri arasında tartışma çıktı.

Hukuk devleti ya.

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku

2016 yılında 15 bin dolarlık alacak davamı 6 yılda 3000 dolar olarak kazandım avukat hem icradan 8000 hem davadan 5500 hemde de benden yüzde 20 aldı .
    Bu faizin faizi olmaz hükmü ile en yüksek banka mevduat faizi üzerinden hesap yapmak tamamen bir saçmalık zaten 2,3 yıl istinafta geçince geçmiş olsun kaybedeceğini bilen kişi isterse bilirkişiye şuna buna itirazla 1.5 yıl daha kazanır faizsiz kredi çekmiş gibi olur.
    Ben de ekonomistim, iktisat mezunuyum, muhasebeciyim, oyum, buyum, şuyum, her bi şeyin en büyük adamı benim
    diyen birileri oldukça işler böyle gidecek.
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

8.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    2016 yılında 15 bin dolarlık alacak davamı 6 yılda 3000 dolar olarak kazandım avukat hem icradan 8000 hem davadan 5500 hemde de benden yüzde 20 aldı .
    Bu faizin faizi olmaz hükmü ile en yüksek banka mevduat faizi üzerinden hesap yapmak tamamen bir saçmalık zaten 2,3 yıl istinafta geçince geçmiş olsun kaybedeceğini bilen kişi isterse bilirkişiye şuna buna itirazla 1.5 yıl daha kazanır faizsiz kredi çekmiş gibi olur.
    Ben de ekonomistim, iktisat mezunuyum, muhasebeciyim, oyum, buyum, şuyum, her bi şeyin en büyük adamı benim
    diyen birileri oldukça işler böyle gidecek.
    Adamlar Bruce Lee nin filminin isim yakıştırmasını geçecek neydi " Dünyada benden büyük yok " orijinali " the way of the dragon " olmasına rağmen.

Sayfa 901/993 İlkİlk ... 401801851891899900901902903911951 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •