Sayfa 97/993 İlkİlk ... 47879596979899107147197597 ... SonSon
Arama sonucu : 7937 madde; 769 - 776 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVIII

1. hesap hatası yoksa
    sp şu an 4292
    ilk adım 4080 e kadar düzeltme gelmeli, -5%
    yukarı dönerse 4360 üstü 5500 e gidiyor. 6-10 ay surf yaptırır
    altına kayarsa 3550..

*** 4330 short stoploss
    Son düzenleme : Zaf.Dogu; 15-08-2022 saat: 21:38.
    Memento mori

Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Ana paranız+faizle daha çok dolar alabilmek için.
    Yoksa %5 dolar faizi zararınız var.
    Benimde korkum tam sinirda bırakmaları makas ve vergi ile basta aldığım kadar dolar bile alamıyorum o zaman.

3. çin de nas'a uymaya başlamış..

4. son 25 yılın en yüksek momentumu geldi..
    önceki yüksek 1 hafta içinde -12%
    rekorlar kırılmak içindir.
    Memento mori

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Erdoğan: "Elini vicdanına koyan herkes kabul edecektir ki bugünün Türkiye'si, 21 yıl öncesine göre daha demokratik, özgür, fırsat eşitliğinin olduğu bir Türkiye'dir."
    https://www.dailymotion.com/video/x2q53kq

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

6. Sevgili Doktorlar , finans çiziktirip durursunuz ama benim beynimde bu sabah durup dururken değişik şeyler oluyor. Kahvaltı yaparken metro kapılarının açılıp kapanma sesi sürekli beynimde oluştu. 15 dakika sürdü. Sonra kendimi balkondan atmak ama atlarken selfi çekmek , hissettiklerimi canlı yayınla anlatmak duygusu başladı.

Yanımdakilere anlatınca beni korumaya aldılar. yalnız bırakmadılar. Öğleden sonra Sincan adliyesine bir avukatla görüşmeye gittim. Görüşme için tam 2 gün hazırlık yaparak detaylı dosya hazırlamıştım. Avukatın önüne dosyayı koyarak sormak istediklerini cevaplayabileceğimi söylediğim esnada avukatın yüzünde değişik hareketler görmeye başladım. Ne oluyor , neden böyle yapıyorsun dediğimde - yok birşey, ne oldu ki - dedi. Bunun üzerine çok sinirlendim. Dosyayı aldım çıktım.

Geliyorlar. Öyle böyle değil , çok ağır ve yorucu geliyorlar. Sanırım Afganistan yada Pakistana iltica edebilirim !

7. İkiz yeğenler Bilgisayar mühendisliğine yerleşmişler. Birader tutuşmuş '' Abi İstanbulda biri cerrahpaşa diğer ikisi marmara bilgisayar da üçünü nasıl okutacağım '' diyor. İyi de bu puanlarla kendi oturduğun şehirde okusalardı masrafın az olurdu, rahatlıkla okurlardı dedim. Çocuklara anlatamadım diyor. Afgana , suriyeliye varsa bize de bulsunlar diyorlarmış. Ulan oğlum siz anarşistmisiniz dedim. Haddinizi bilin, cepteki vatandaşsınız kesin sesinizi , gidin tarikat yurtlarına bedava okuyun dedim. hem dini vecibelerinizi yaparsınız hem de arkanızda sağlam güç olur. Nasıl beyin halen işlevsel mi ?

8.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Ulan oğlum siz anarşistmisiniz dedim. Haddinizi bilin, cepteki vatandaşsınız kesin sesinizi , gidin tarikat yurtlarına bedava okuyun dedim. hem dini vecibelerinizi yaparsınız hem de arkanızda sağlam güç olur. Nasıl beyin halen işlevsel mi ?
    Biraz şekerlenmiş gibi.

Sayfa 97/993 İlkİlk ... 47879596979899107147197597 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •