Sayfa 223/993 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323723 ... SonSon
Arama sonucu : 7937 madde; 1,777 - 1,784 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVIII

1. Barış Terkoğlu nun 'Belgeli Yüksek Hızlı Tren rüşveti!' başlıklı haberine Karaismailoğlu dan 'engelleme'

Gazetemiz yazarı Barış Terkoğlu'nun "Belgeli Yüksek Hızlı Tren rüşveti! Siemens, Kolin'den ödeme almak için yolsuzluğu mahkemeye taşıdı" başlıklı haberine erişim engeli geldi. Habere itiraz eden kişinin ise Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu olduğu öğrenildi.

https://www.cumhuriyet.com.tr/siyase...Slider%20Haber

2.  Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Bugün açıklanan Area anketi
    Akp 30
    Chp 28
    Iyi 14
    Hdp 10
    MHP 7
    Kararsızlar dagitilinca.

Çarşamba günü Edremit merkezde büyük pazar kuruluyor. Tüm sokaklar tezgah doluyor. Köylüler, tatilciler, yabancılar herkes bu dar sokaklardaki dandik tezgahları geziyor. Sabah saat 10 gibi ve akşam üzeri 17 gibi gezdim, CHP li belediyeye sahip olan bu şehirde tüm pazar romanların elinde desek hata olmaz. ( aslında güzel bir olay. Hırsızlıktan yerleşik çalışmayı tercih etmiş bir topluluk görmek mutluluktur). Kimse kimseye karışmıyor. Herkes düzenini kurmuş , çark dönüyor. Parti sadece sembol !

Kimle konuşsam veya kulak misafiri olsam AKP diyor ! Dualar ediyorlar ! Kılıçdaroğluna çok kızgınlar ; babacan ve davutoğlunu masaya oturttuğu için tepki oyu kullanacaklarmış. Halkın isteği CHP + İYİ parti ikilisiymiş. Hatta bir muhtarlık bahçesinde oturan çoğu 50 yaş üstü diyor ki ; ABD ve İngilizler AKP iktidardan düşmesin diye bu Altılı masayı icad etti, böylece tüm muhalifleri kontrol altında tutuyorlar. Bu kadar sıkıntıda bile halk sokağa gösteri için çıkamıyor ( Kılıçdar engel oluyormuş ) diyorlar.

Yani anketler hikaye. Saha gerçek. Belki diğer kentlerde farklıdır bilemiyorum.

3. 2001 den beri çiftçilik yapıyorum Şanlıurfada, bakın bana 1 aylık gelen elektrik faturası 1 milyon 146 bin lira. Biz sıcak bölgenin insanları sürekli devlet büyüklerimize saygı gösterir, severiz, biz size de oy veririz. Torbalarca oyu AKP ye verdik. Gelen vurdu, giden vurdu.

https://www.cumhuriyet.com.tr/siyase...Slider%20Haber

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Halkın isteği CHP + İYİ parti ikilisiymiş.
    O dedikleri toplam oy sayısı iktidar olmaya yetiyor mu acaba!!!! Bu arkadaşlara biraz matematik öğretseydiniz...

6 masanın da oyu bile yetmeyecek !!!!

Bunlar diyor ki CHP nin işgrubu var , çocuklarımız orada makam mevki sahibi oluyor , orada ki ekiple bağımız yoksa da çocuklar belediyelerde iş buluyor ; güzel kazanıyor denize karşı oturup mis gibi viskimizi yudumluyoruz ; ne işimiz var iktidar olalım...Boşver AKP ya da başkası iktidar olsun....Tıpkı Baykalın yaptığı gibi malı muhalefette de götürüyoruz...

Çarşamba günü Edremit merkezde büyük pazar kuruluyor. Tüm sokaklar tezgah doluyor. Köylüler, tatilciler, yabancılar herkes bu dar sokaklardaki dandik tezgahları geziyor. Sabah saat 10 gibi ve akşam üzeri 17 gibi gezdim, CHP li belediyeye sahip olan bu şehirde tüm pazar romanların elinde desek hata olmaz. ( aslında güzel bir olay. Hırsızlıktan yerleşik çalışmayı tercih etmiş bir topluluk görmek mutluluktur). Kimse kimseye karışmıyor. Herkes düzenini kurmuş , çark dönüyor. Parti sadece sembol !

Kimle konuşsam veya kulak misafiri olsam AKP diyor ! Dualar ediyorlar ! Kılıçdaroğluna çok kızgınlar ; babacan ve davutoğlunu masaya oturttuğu için tepki oyu kullanacaklarmış. Halkın isteği CHP + İYİ parti ikilisiymiş. Hatta bir muhtarlık bahçesinde oturan çoğu 50 yaş üstü diyor ki ; ABD ve İngilizler AKP iktidardan düşmesin diye bu Altılı masayı icad etti, böylece tüm muhalifleri kontrol altında tutuyorlar. Bu kadar sıkıntıda bile halk sokağa gösteri için çıkamıyor ( Kılıçdar engel oluyormuş ) diyorlar.

Edremit pazarı sokaklarında konuşulanı iyi atıyon
    Edremitbayvalık dikili de bunlar olmadığı gibi akp ye yakın olan burhaniye ve gönen taraflarında bile böyle konuşan yok.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,298
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Edremit pazarı sokaklarında konuşulanı iyi atıyon
    Edremitbayvalık dikili de bunlar olmadığı gibi akp ye yakın olan burhaniye ve gönen taraflarında bile böyle konuşan yok.
    Atıyo işte,bende bılundum bir ara oralarda,aile evimiz var akçayda,gerçi ben denizini sevemedim,ama halk zaten bilinçli o kesimlerde herkes herşeyi biliyor,Çingenelerden bahsediyor,zaten onların çoğu akçı,hangi parti onları beslerse o tarafa dönerler,işin gırgırı yapılan ekonomik bunalımımı kutlarlarmış ?,bu masada molla,davut ve bebecanı bende sevmem,ama işin selameti için önemli,o masada olması gereken esas HDP,ama PKK bahanesiylen bize çamur atılır diye masaya alınmıyor,çünkü şeytanın avukatları çok güçlü,4 sene görev yaptım G,Doğuda çoğunu bilirim Aşiret dahil,adamların fikrini hiç değiştiremezsin,sadece toprak reformu için Ecevit uğraştı,en büyük darbeyide Menderes attı,büyük barzani dürzüsüylen bende savaştım,kardeşimin biri pkk baskınında 14 pkk'lı öldürdü,yani işin özü bu bölge yavuzdan beri kullanılıyor dış güçler tarafından kışkırtılıyor,tek desteği toprak reformu,buna şu an kimse yanaşmıyor,özalda yaptı reform benzeri şey ama o gitti barzani itlerini yurda soktu pkk azdı,neyse

Senin eşek varya.!!!
    Onunlamı gezdin .????

Pazar yerini.!!!!

Beleşe karnını doyurmuştur.!!!!
    Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Sayfa 223/993 İlkİlk ... 123173213221222223224225233273323723 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •