Sayfa 111/993 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211611 ... SonSon
Arama sonucu : 7937 madde; 881 - 888 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVIII

1. Ha salça uçmuş diyorlar. Kg fiyatını öncü domates salçasını 45 tl gördüm.

2.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku
    Bankacılık endeksinin yükselmesinin bir nedeni olmalı.
    Acaba yarınki MB faiz kararı ile ilgili bir bilgi mı sızdı diyeceğim ama…
    Pas geçmek dışında bir seçenek yok gibi.
    Yoksa faiz indirimi mi gelecek.
    Faizler inerse, Bankalar, daha ucuza fonlanmış olacak ve karları daha da artacak.
    Veya Hazine, bankaların karlarını uçuracak yeni bir ürün mü çıkaracak.

Deli sorular.
    Sizde mi diyeceğim .... Artık bu tip hareketlere kanmayınız. Bankalarla iş tutanlar, milleti donla bırakana kadar soyanlar şimdi diyet ödüyorlar. Eylül FED toplantısına kadar BIST üzerinden son defa milli yapacakları yatırımcıların paralarıyla kendileri dövize geçmiş olacak ama buralardan panka vb. alanlar en az 6 ay vatanseverlik nöbeti tutacaklardır.

Bugün emlakçılarla otururken tam da gel geli yutmuş esnaf, müşterilerin sohbet konusuydu borsa ... Hatta biri 9 eylülde okumuş genç yüksek sesle coin pazarlıyordu. 2- 3 kişi de 30 yaşındaki daireleri hemen satıp borsadaki yükselişe takılmak istiyorlardı. Yani balık yemi tırtıklamaya başlamış.

Yatırım tavsiyesi olamaz. Kafada taşınan beyin kısmının kullanılması tavsiye edilir.

3.  Alıntı Originally Posted by MKELES Yazıyı Oku
    Ha salça uçmuş diyorlar. Kg fiyatını öncü domates salçasını 45 tl gördüm.
    Abi bas bas bağırdım domates salçası yada salça alın diye. 5 kg salça fiyatina bir kg salça alırsınız artık

4. Arkadaslar

Ister borsa olsun ister doviz piyasasi olsun butun Turkiye insider trading kokuyor

Cok akillilar cok. Haberi alan asla trade etmiyor. Adami var ona yaptiriyor. Hatta bu adam yurtdisindan da olabilir vergi vermemek icin

Yazik oluyor kucuk yatirimciya cig cig yiyorlar

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,901
     Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Bloomberg HT Araştırma’nın ulaştığı piyasa oyuncularının önemli bir bölümü, yükselişin somut gerekçesini bulmakta güçlük çekildiği görüşünde.

Hisselerde yaşanan yükselişin bir bölümünü, bankalarda açık pozisyonu bulunan bazı fonların açıktaki hisseleri yerine koyma çabasına bağlanıyor. Alımların önemli bir bölümünün tek aracı kurumda yoğunlaşması da bu teze gerekçe olarak gösteriliyor.
    https://www.bloomberght.com/bankalar...ne-var-2313060
    Bi ara "herif" lakaplı bir para girmişti, belki yine o gelmiştir ak yatırım aracılığyla yüklü alım yapılmış galiba. viop başlığında okudum...
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

6.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Abi bas bas bağırdım domates salçası yada salça alın diye. 5 kg salça fiyatina bir kg salça alırsınız artık
    Bitmez bu iş , salca alsan yağ artar , yağ alsan tuz artar , herşeyi depolarsan , ki ben geçen yıl yaptım bıkar ,bezer , nefret edersin , evet bazı şeyleri almak lazim olsa da kötü durum.

Eskiden de biz yapmıştık ,gene biz yaparız ,bekleyin görün , gözüme bakın , bi uyuyun 6 ay sonra bi uyanın görün farkı , falan filan feşmekan , İnşalalh , Maşallah.

Yukarıda ki Konudan bağımsız olarak cem yılmaz bi gösterisinde şöyle demişti ,
    ."........şimdi sıvama faslindayim " . Cem i severim , aklıma geldi , herkes biraz rahatlasın deye yazdım .
    No animal will sleep in a bed /with a sheet. Duyda sakın inanma .

7.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Bitmez bu iş , salca alsan yağ artar , yağ alsan tuz artar , herşeyi depolarsan , ki ben geçen yıl yaptım bıkar ,bezer , nefret edersin , evet bazı şeyleri almak lazim olsa da kötü durum.

Eskiden de biz yapmıştık ,gene biz yaparız ,bekleyin görün , gözüme bakın , bi uyuyun 6 ay sonra bi uyanın görün farkı , falan filan feşmekan , İnşalalh , Maşallah.

Yukarıda ki Konudan bağımsız olarak cem yılmaz bi gösterisinde şöyle demişti ,
    ."........şimdi sıvama faslindayim " . Cem i severim , aklıma geldi , herkes biraz rahatlasın deye yazdım .
    Parası olan için demiştim. 10 TL den 40 olmuş hadi sen 30a sat. Üç ayda %300 kar nerde var.

Şu sıralarda Shortçuların intikam duygusu.
    https://www.youtube.com/shorts/oZoYgMQyuSc
    Heikenashi.

Sayfa 111/993 İlkİlk ... 1161101109110111112113121161211611 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •