Sayfa 382/993 İlkİlk ... 282332372380381382383384392432482882 ... SonSon
Arama sonucu : 7937 madde; 3,049 - 3,056 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz XVIII

Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    KK, Ecevit'ten sonra,bugune kadar turk siyasi tarihinin gordugu en durust en mukemmel siyasetci.

20 senedir ugrasiyorlar tek bir leke bulamadilar.
    Ecevitin dürüstlüğüne bir şey diyemem, fakat memleketi idare etmesini bilmiyordu, ayrıca adam sarrafı değildi.

Anlatılanlara göre, 12 Eylül öncesi Demirelle muhatap olmamak için özel gayret sarfedermiş, sonuç darbe ve sonunda biri cumhurbaşkanı diğeri başbakan.

Ayruca Denız Baykal mikrobunu, bu memleketin başına bela eden kişidir.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Baykalın mikropluğuna bir örnek, Ecevitin bunu derhal enerji bakanlığından alması gerekliydi.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    KK, Ecevit'ten sonra,bugune kadar turk siyasi tarihinin gordugu en durust en mukemmel siyasetci.

Türk Siyasetinde mesele dürüstlük degildir. Kültürümüzde bu yok.
    Mesele her ne olursa olsun iktidar olma isteğidir.
    Lider olma yeteneğidir.
    Ağzın laf yapma yetenegidir.
    Lafı cukkadak oturtma yeteneğidir.
    Kk da bu yok.
    Kafası çalışır dürüsttür ama bunlar malesef siyasette işe yaramiyor.
    Chpnin kemik oyu %25 . %5 de akpden kaçanlar var, kk nin alacaģı oy %30.
    Bizim muhtar chp başkanı olsa o da en az bu kadar alır.

KK aday olmasın muhabbetine de kıl oluyorum...IBB başkanı İmamoğlunu kim tanıyordu. Hiç kimse , İnsanlar bıkmıştı , Muhalefeti tek çatı altında toplaması ve HDP desteği ile tek vuruşta aldınız....

MHP yi bölüp iyi partinin ortaya çıkmasını sağladı...
    Muhalefeti tek çatı altında topladı...
    IBB başta olmak üzere Ankara Adana Mersin gibi yerleri CHP bünyesine kattı mı ...

Adam daha ne yapsın....Adam zehir gibi ; adım adım CHP yi iktidara taşıyor hemde %25 oyu olan bir partiyi....Birde adamı beğenmiyorsunuz

Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    KK aday olmasın muhabbetine de kıl oluyorum...IBB başkanı İmamoğlunu kim tanıyordu. Hiç kimse , İnsanlar bıkmıştı , Muhalefeti tek çatı altında toplaması ve HDP desteği ile tek vuruşta aldınız....

MHP yi bölüp iyi partinin ortaya çıkmasını sağladı...
    Muhalefeti tek çatı altında topladı...
    IBB başta olmak üzere Ankara Adana Mersin gibi yerleri CHP bünyesine kattı mı ...

Adam daha ne yapsın....Adam zehir gibi ; adım adım CHP yi iktidara taşıyor hemde %25 oyu olan bir partiyi....Birde adamı beğenmiyorsunuz

Kış geliyor.!!!
    Kazıkların en büyükleri heybede.!!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Ölü soyucularla ya kolkola olacaksın.!!!
    Vazelin cebinde olacak.!!!
    Yada karşısında dik duracaksın.!!!
    Gerisi laf salatası.!!!
    Kendime masallar.!!
    Masallar dünyası.!!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,277
     Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku

Valla inceyide öyle dedik sonrası fısss...Esasında bizde isterdik bir değişim ,ama sonra elimizde patlıyor,Özer ile görüşürüm,benim davam içinde görüşmüştüm,bekle abi dedi,ileride devran döndüğünde hepsinden çıkartacağız dedi banada devamlı dava açıyorlar,resmen bunaltmaya çalışıyorlar,çoklarını tesbit ettik yazdık bir kenara dedi,okey bende peşlerindeyim dedim,neyse kısa zamanda çözümlenir niyetindeyim

Sayfa 382/993 İlkİlk ... 282332372380381382383384392432482882 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •