Sayfa 59/70 İlkİlk ... 949575859606169 ... SonSon
Arama sonucu : 560 madde; 465 - 472 arası.

Konu: AZTEK Aztek Teknoloji

1. Hissede ki ve yeni alacaklara veya satacaklar Bi açıklayıcı bilgi vereyim dedim
    Şirket 1 ağustosta 95 kutuş net temettü verecek 31 temmuzda alan bu temettüyü hak kazanır 31 temmuzda satan hakkını kaybeder 1 temmuz sabahı alan hak kazanamaz 1 temmuz sabahı satan temettü hakkını kaybetmez temmettüde 3 temmuzda hesaplara yansır ve sanırım yanlış hatırlamıyorsam bürüt temettü kadar hisse fiyatı düşüşle güne başlar yani 1 ağustos günü herkese bol kazançlar
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

2. Yalnız 1 liralık temettü havucuyla hisseyi 4 lira geri çektiler dikkat ettiyseniz

3. 1 gün geriye almışlar yani hesabınıza 2 ağustosta geçecek temettü den yararlanmak isteyen yarın alabilir son gün yarın yarın alan hak kazanır yarın satan hakkını kaybeder temettü den yaralananlarda 1 gün sona yani temettü tamamlandığı gün temettünün hisse fiyatından düştüğü gün satarsa bile temettü parası iki gin sonra hesaba geçecek ama siz aracı kurumunuza sorun yinede en iyisini onlar bilir

4. Bi iki şey yazayım dedim bu şirket ile alakalı öncelikle invest Biri yükselen üçgen var demiş yok öyle bişey 50 gün öteden çizgiler çekmiş yükselen üçgen var demiş bence yükselen üçgenin tarifini bilmiyor + o çizdiği grafik daha çok yükselen kama ya benziyor çok detaylıca anlatırım ama gereksiz ikincisi hisse dün temettü verdi uyanıklar dün sabahtan sattı hatta bazı uyanıklar cuma kapanışta sonra satışlarını yazmıştı dua edin dün endeks + ydı ve güçlü Bi durum vardı bu gün dünün sarayından kurtuldu asıl yarın acemi yatırımcıların satışları gelir temettü hesaba yatınca satacak olanlar diye düşünüyorum
    Unutmadan yazayım hisse değişimleri yatırımcı geşişleri ve fed etkisiyle endeks düşüyor

5. Ayrıca geçen senenin en kötü bilançosu 35 milyonla ikinci çeyrekte gelmişti bişey daha A1 pörtföy yönetim Pardus teknoloji girişim 32 milyonla oynadığı parayla sadece 4 küsür milyon kar yapmış tırt olmuş bu fon

6. Dua edin bilanço kötü gelmesin yani 100 milyon üstü gelmesi geçen sene 2.ç bilançoyu 3 katlanmış olur deniz yatırımın 150 milyon üstü tahmini var gerisi size kalmış

paylaşımlar için çok teşekkürler sayın klavuz saygılar
    yazdıklarım tamamen kişisel yorumlarım olup hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir ... sizi mutlu edecek ninja yolunu kendiniz çizmeniz dileğiyle...

8.  Alıntı Originally Posted by HATAKE Yazıyı Oku
    paylaşımlar için çok teşekkürler sayın klavuz saygılar
    Bişey değil
    Sayfaya gelmişken bir iki Bişeyler yazayım
    Şirket ilk yarıda 273 milyon kar açıklamış geçen yıl ilk yarıda 85 milyondu bu 2022 sonu yıllık bilançosu da 277 milyondu yani geçen yılın ilk yarısını *3 yapmış birde geçen yılın 2.ç çeyreklik bazda 35 milyon karı vardı şimdi çeyreklik bazda 130 üstünde neredeyse *4 yapmış ayrıca Bana göre en düşük performanslı çeyrek bu çeyrekte ve çok yüksek Bi performans gösterdi yine piyasadan gerekli itibarı görmüyor ama şu ingrm eski armada bilgisayarla Bi kıyaslayın ingrm bu şirketin tırnağı olamaz bence

Sayfa 59/70 İlkİlk ... 949575859606169 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •