Sayfa 21/70 İlkİlk ... 11192021222331 ... SonSon
Arama sonucu : 558 madde; 161 - 168 arası.

Konu: AZTEK Aztek Teknoloji

1. Deniz yatırım 16.01.2023 günü Aztek için 33.90 hedef fiyat ile al vermiş o gün 23.30 dan açılmış sonraki günlerde en yüksek 27.90 ı görmüş oradan da buraya gelmiş hedef 33.90 gelinen nokta 23.20 !!!!!

YTD

2. Evet doğru söylüyorsunuz aşağı düşerken adeta piyasanın bir adımda önünde gidiyor

3. Bu şirketi halka arz eden aracı kurum kim deniz birde qnb değil mi şimdi ilk işlem gününe bak oradan bu güne gün gün takaslarına bak ilk işlem gününde kimde ne kadar mal var sonra bu aracı kurumlardaki mal nasıl yer değiştirmiş kim hangi aracı kurumdan toplu mal çıkmış kim hisseyi iki günde al aşşağı yapmış hisseyi aşağıda tutarak kim mal toplamış tepeden kim malı çakmış bunları bilirseniz kimin hangi aracı kurumun ne yaptığını niçin yaptığını malı kimin üzerinden ky ya sattığını anlarsınız bu yüzden denizin dediği verdiği fiyata da çokta itibar etmiyorum maden 33 35 lira hedef fiyatı vermiş niye piyasadan Bi 500 000 1000 000 lot toplamamış madem öyle alsaya
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

4. Deniz hedef fiyat verdiğinden beri citi yatırım fonları emeklilik fonu doçent banktan ne kadar mal kusmuşlar adamlar buradaki malı sattabilmek için fiyat vermişler gibi geldi bana

5. Neyse bu hisseye bu kadar vakit ayırdığım yeter bu arada astor dan da aldım oradanda girsin dedim

6. Son Bi tavsiye yeni iş ilişkisi hisse geri alım bedelli yapmadan yatırım yapan şirketleri analiz edin

7. 21 50 ye gelirse alınır mı acaba

8.  Alıntı Originally Posted by kilavuz Yazıyı Oku
    21 50 ye gelirse alınır mı acaba
    Endeksle birebir hareket ediyor ne oldu buna. Bilanço tarihi ne zaman bilançoda ters bir durum mu var acaba.

YTD.

Sayfa 21/70 İlkİlk ... 11192021222331 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •