Sayfa 70/70 İlkİlk ... 2060686970
Arama sonucu : 558 madde; 553 - 558 arası.

Konu: AZTEK Aztek Teknoloji

1. Günlük minumum 5 lira çoğu zaman 10 15 liralık marjla +- yapan Bi hissede kin me yapsın o 2.25 liralık nakit temettüyü
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

2. Yani 170 i gösterdiğinde az bekletip 200 250 ye çekip ufak Bi düzeltmeye yataya bağlasaydı şimdide %250 bedelsiz deseydi bu hissenin 400 500 lirası garanti olurdu bölünüp gelirdi 140 lara ardından Bi güzel yıllık kar ve Bi %250 bedelsiz daha bisti yarısı bu hissede olurdu 125 milyon dolaşımda hisse olurdu derinlik atardı bist 100 e girerdi....

3. O zaman et trade ni

4. 284 milyon kar var 250 milyon temettü veriyor ne bu şirketten mi vazgeçtiniz işi gücü bıraktınız hisseyi trade mi ediyorsunuz anlamadım

5. Ben bu şirketi 30 yıldır bilirim metro gross a mal verirdi geldi borsanın trade şirketi oldu

6. Şirket 4 milyarlık ihraç için başvuru yapmış ayrıca 1 milyarda önceden vardı etti 5 milyar öz sermayenin yaklaşık 4 katı onaylanırsa şirket şahlanır düşünsenize ekstra bu paradan %20 kazansa 1 milyar para yapar buda temettü den sonraki kalan özsermaye yle hemen hemen aynı rakam yalnız ben bu öz sermayeye bu ödenmiş sermayeye bu onay çıkmaz diye düşünüyorum onayın çıkabilmesi için şirketin yapması gereken bir iki şey var ayrıca patron kardeşler borsada işlem görmesi için kote ettirdikleri lotlar bir haftadır takasa girdi ama patronlar lot satamadılar sırf bu haberle baskılayıp fiyatı düşüre düşüre birilerine mal toplattılar galiba kote olalacak lotların baskısıyla rahatça topladılar şimdide bu haber biraz hoş olmadı ky açısından malesef biz ky lar herşeyi sonradan öğreniyoruz

Sayfa 70/70 İlkİlk ... 2060686970

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •