Sayfa 58/70 İlkİlk ... 848565758596068 ... SonSon
Arama sonucu : 558 madde; 457 - 464 arası.

Konu: AZTEK Aztek Teknoloji

1. 24,5 iıe 25,5 arasından alacam gelirse
    Yazdıklarım beni bağladığı gibi al sat tut tavsiyesi de değildir

2. Vatandaşın biri kur baskısı var demiş başka Bi platformda bu şirketin dolar artarken gönderdiği bilançoları Bi incelemek lazım karı nasıl oluyorda her sene katlanarak gidiyor +dolar bazında bile kar mütüş artıyor Bi kere böyle firmalar kur kur riski almaz kurdaki + değişimleri olduğu gibi fiyatlara yansıtır o sebeple kur baskısı olmaz yıllarca çinden mal alıp satmış biri olarak söylüyorum

3. Gün boyu sattı sattı sattı gün sonu alış tarafına ıhtan Bi 700 bin lot yazmışlar sırf yarına ky cı yı kandırma amaçlı üsteki indikatörde kırılma dikkat edin yarında bu şekilde devam ederlerse aşağı yönde kesişme olur malesef

4. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1156255
    Tüm bu manüpilasyonlara cevap niteliğinde Bi kap olmuş
    Bi kurumun elinde oyuncak oldu güzelim şirket birde aldığını her defasında zararına dağıtıyor

5. Bu notun anlamını soruyorsan anlamı şudur yatırım fonları emeklilik fonları yabancı yatırımcılar her türlü yabancı fonlar eşşeği sağlam kazığa bağlayanlar bu hisseye girmesinde mahsur yoktur hisse küçük dolaşımdaki lotu az ama kredi notu büyük bu da bebek hisse anlamı çıkarabilirsiniz

6. Hadi Bi -5 yakışır sana

7. Nisan Mayıs Haziran ciro beklentim ;

1,381 milyar

8. Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında AZTEK.E ve TEKTU.E payları 26/07/2023 tarihli işlemlerden (seans başından) 25/08/2023 tarihli işlemlere (seans sonuna) kadar açığa satışa ve kredili işlemlere konu edilemeyecektir.

Not: VBTS kapsamında getirilen tedbirler, payın işlem gördüğü pazarın/platformun işlem kuralları, pazar değişimi veya diğer nedenlerle uygulanan işlem esaslarından ayrı olarak değerlendirilir. Buna göre VBTS tedbirleri diğer düzenlemeler veya kararlarla uygulamaya alınan işlem esaslarının geçerlilik süresinden ayrı olarak tedbir süresinin sonuna kadar uygulanmaya devam eder.

SPK'nın 06/02/2023 tarihli kararı uyarınca Borsa İstanbul A.Ş. Pay Piyasasında ikinci bir duyuru yapılıncaya kadar tüm paylarda açığa satış işlemleri yasaklanmıştır.

Sayfa 58/70 İlkİlk ... 848565758596068 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •